2737
2739
عنوان

از خونه فرار کردن +کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 2872 بازدید | 97 پست
خانمایی که تهرانن چی میشه بهش کمک کنین ببرینش پیش پلیس ایشالا ی جای خوب پیدا کنه اونم جای خواهر و دخ ...

کاش تهران بودم و کمکش میکردم 🥲💔

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨

دختر نازم ، اگر بری حرم امام رضا گشنه نمیمونی؟ درست چی؟ نیافتن دنبالت گلم! ببخشید ولی گل من نمیشه بری پیش مادر خودت؟

ایرانی اصیلم از نسل کوروش با افتخار لرم ....اسمش را بزار نژاد پرستی ولی من از کسایی که بدون فرهنگ و بدون شناسنامه میان ایران متنفرم و همه جوره مخالفشونم....کاش ورود به سایت کد ملی میخواست اونموقع خیلی ها که از وطنشون فرار کردن و نخواستن دفاع کنن ،دستشون از این سایت قطع بود ، مخاطب تمام جمله های بالا افراد بی فرهنگیه که وضع جامعه را بهم ریختن نه کسی دیگه...‌.اینجا عطر جوونیمون بو سیگاره ، اینجا آگهی فروش کلیه رو دیواره ، حاجی تا کی نشه ؟ تا کی بگیم قسمت بود؟ اینجا سر آرزوهامون اختلاف قیمت بود....،اینجا عبرت نداریم تاریخ هی تکرار میشه ...البته ایران هنوز قشنگیاشو داره مثل مردمش:)))......اگر همه مردم مثل روزهای اخر مدرسه متحد بودن الان وضع این نبود، البته فک کنم الانم اونایی که تا ۲۹ اسفند میرفتن ، هم یسریاشونن ریختن اینجا🗿😂.....راجع به امضام با من حرف نزن اگر قشنگ بود بگو قشنگ بود ، اگر بد بودم سکوت کن، یا مودبانه بگو ، ممنون 🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اکه رفتی حداقل یکم پول با خودت بردار  بعدش میخای چیکار کنی ؟ از کجا پول بیاری که حداقل گرسنه ن ...

دو تا سکه دارم ۶۵ میلیون میشه

خدا بززگه باید برم کار کنم 

وای عزیزم فرار خیلی بده کاش برا خودت یه کار پیدا میکردی که همش بیرون باشی حداقل توو خونه نباشی

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
2731
به جدن کی قسم بخورم زنگ زدن گفتن میگم بیان خونتون ول وقتی نا مادریم فهمید رفت بیرون کلی داداشم منو ز ...

چند وقت از تجاوزش میگذره؟

مراقب حرفایی که میزنید باشید!یه سری حرفا تا آخر عمر برای یادگاری یه زخم به جا میزارن هر چند کوچیک و کم رنگ ولی بازم هست و اثر اون کلمه، واو به واوش تو زندگی طرف مقابل میمونه...نزار با نگاه به زخماش چهره تو رو توشون ببینه! :)
خاله یعنی میتونم برم بخوابم؟ شناسنامه اینا نمیخوان؟ وای مرسی:) فقط ببخشید یسوال برا بلیط اتوبوس ب ...

آره میتونی بخوابی

شناسنامه نمیخوان 

اما در مورد اتوبوس نمیدونم دوستان لطفاً راهنمایی کنید برا بلیط اتوبوس 

برات دعا میکنم انشالله امام رضا کمکت کنه خیلی سخته میدونم 😭

2740
دو تا سکه دارم ۶۵ میلیون میشه خدا بززگه باید برم کار کنم 

آخه کسی ازت میخره با این سن کم ؟ 

خیلی نگرانتم عزیزم 🤍

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨
دو تا سکه دارم ۶۵ میلیون میشه خدا بززگه باید برم کار کنم 

اره اسی کار پیدا کن ولی ن کاری که صاحبش مرده یا پسر جوون بخاطر هورمون ها قاطی نکنی بریا 

اونا بفهمن کسی و نداری از هم خونه ای هات بدترن 

برو فروشنده لباس اینا شو که صاحبش زنه اینو یادت نره

یک عدد قانون جذبی ام...سوالی داشتی بپرس...مخالف بودی ریپ نزن♡

چقد شبیه یه رمانه😂😂 اکثر نوجونا تو این این همچین فانتزی هایی دارن و میان میگن

اگه جدی میگی که  خدا به فریادت برسه

اگه برا جلب توجه که باید بگم اصلا کار جالبی نکردی

هرچند ۹۹ درصد میگم سرکاری هس

2706