2752
2734
عنوان

این سوال رو ازدخترا نپرس🔴....

| مشاهده متن کامل بحث + 2755 بازدید | 133 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هرکس معیاری داره،واین وقتی هست که از یه نفر خوشت میاد وتودو راهی هستی

اینطور هست ولی اینموقع موقعی هست که دلو دادی رفته و نمیتونی بگذری از طرف مقابلت....کلا بنظرم تو اشنایی نیازی نیس از اول سعی کنی تو دل طرفو جا بدی اول باید بدون در نظر گرفتن احساات که خیلی سخته بشناسیش بعد جاش بدی ولی بدبختی همینه که قبل شناخت دل دادی 

بعله اینکه شکی نیس ولی بعضیا خودخواهن طرف هفت خط روزگاره انتظار داره پارتنرش پاک باشه و خودش همچنان ...

ببین مشکل اینه که پسرای خوب نمی تونن مخ دخترا رو بزنن ودخترهمیشه منویی که جلوشه پر ازپسرای کثیفه...

احترام احترام میاره....
جلوذهنتو نگیر چیزی رو واسش ممنوع نکن وسعی کن با آدم جدید راه حل درمانو برای زخم هات پیدا کنی

مجبورم همینطور باشه همه به جز خدا نیاز به جفت دارن وگرنه سگ سیاه افسردگی پاچه ادمو میگیره   ولی اینم باید در نظر گرفت هرچیزی به موقعش

اینطور هست ولی اینموقع موقعی هست که دلو دادی رفته و نمیتونی بگذری از طرف مقابلت....کلا بنظرم تو اشنا ...

مشکل اینه که هم نشینی محبت ایجاد می کنه،ولی باید سعی کن یه قدم توبری جلو ومنتظر بشی یه قدم اون بیاد سمتت،این جوری هم می شناسیش وهم صدمه نمی بینی

احترام احترام میاره....
مجبورم همینطور باشه همه به جز خدا نیاز به جفت دارن وگرنه سگ سیاه افسردگی پاچه ادمو میگیره   و ...

خدا همه چیزو جفت آفریده،پسر ودختر به سمت هم کشش دارن وکسی جلوشو نمی تونه بگیره،تنهایی سخته،افسرده نی کنه،باعث هجوم افکار منفی میشه،هیجانی وارد رابطه نشو ولی تنها نشو...

احترام احترام میاره....
ببین مشکل اینه که پسرای خوب نمی تونن مخ دخترا رو بزنن ودخترهمیشه منویی که جلوشه پر ازپسرای کثیفه...

وای ارهه دقیقااا ولی خب بنظرم اون پسر خوب اون مدلی ارزش نداره چون دختر هرچقدر محکم باشه نیاز به تکیه گاه داره و پسر خوبی که از عهده این برنمیاد بدستش بیاره پس نمیتونه تکیه گاه خوبی باشه البته اگر اون دختر کس دیگه  ای نداشته باشه تو زندگیش

خدا ستار العیوبه،بعضی وقتا باید خودتو بزنی به اون راه وجستجو نکنی،مهم الانه که تو همه کسشی...

منم با تو موافقم اما خیلیا اینجا در برابر حرفت گارد نیکیرن

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی 🥴 مشکل ریزش مو ، موی زائد فراوان بدن ، جوش بسیار زیاد در ناحیه پشت بدن و بازوها و صورت و تیرگی فراوان نواحی خصوصی را دارم اگه تجربه ی مشابه داشتید و درمان شدین ب من کمک کنید دیگه دارم میمیرم  .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
وای ارهه دقیقااا ولی خب بنظرم اون پسر خوب اون مدلی ارزش نداره چون دختر هرچقدر محکم باشه نیاز به تکیه ...

ببین هرچه قدر که زیبایی واندام جذاب مرد رو جذب می کنه،رفتارمردونه وشخصیت قوی زن رو جذب می کنه،خوب بودن قابل احترامه ولی جذاب نیست،دختر دنبال یه مرد واقعی می گرده یه تکیه گاه...اون اعتماد به نفس وشجاعت ازت میخواد،پسرای خوب ترس ازدست دادن دارن وهمین باعث میشه رفتارمردونه شون ازبین بره

احترام احترام میاره....
ببین هرچه قدر که زیبایی واندام جذاب مرد رو جذب می کنه،رفتارمردونه وشخصیت قوی زن رو جذب می کنه،خوب بو ...

ی سوال برام پیش اومد 

پسرا چی؟

تمایل ب دخترای خوب دارن یا دخترایی ک بد هستن؟ بد منظور اینکه مث پسر ترس از دست دادن نداشته باشه و هی اذیت کنه 

ی سوال برام پیش اومد  پسرا چی؟ تمایل ب دخترای خوب دارن یا دخترایی ک بد هستن؟ بد منظور اینکه م ...

نه،دختری که ترس ازدست دادن نداره وراحت به سمت پسر حمله می کنه،قهر می کنه ودعوامی کنه،توذهن پسر اینو ایجاد می کنه که این دختر رابطه زیاد داشته واون دختر مناسب نیست....

احترام احترام میاره....
2706