2752
2734
عنوان

بچه ها بابام میگه چرا نمیاد خواستکاری

| مشاهده متن کامل بحث + 965 بازدید | 49 پست

بابات درست میگه. بخوادت و آدم زرنگی باشه شده کنار درسش کارگری کنه یا بره رو اسنپ، میاد و رسمی می کنه. این درسش تموم بشه هم همینه. تجربه ی چهل ساله ی عمرم میگه شاید باباها کسی رو تأیید کنند و بد در بیاد، ولی محاااااااله کسی رو رد کنن و خوب دربیاد

مطمئن ردش کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ب بابات گفتی ۹ ماه رفیقی بعدم مگه اخر دوستیا ازدواجه؟اونم بعد ۹ ماه؟؟ والا من ۴ سال رل زده بودم ما ...

چه پدر خوبی داری

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
من ۱۹

اخه توتازه ۱۹سالته شوهر میخای چکار تازه نگرانی دیر نشه موردهای دیگه ات ازدست ندی 

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
با پسره حرف زد گفت برو دنبال شغل ولی اون نرفت

خب دیگه

اولا چرا وقتی قصدش ازدواج هس به فکر شغل و درآمد نیس؟  میدونی چقدرررر زندگی خرج داره؟ 

دوما وقتی شغل نداره چرا پدرت اصرار داره بیاد خواستگاری؟ 

اول باید کار پیدا کنه.. یه درآمدی داشته باشه بعد بیاد

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
بنظرم بابات اینجوری گفته که فقط روشنت کنه این پسر هیچی نداره و بهش دل نبندی و ادامه دار نباشه رابطت ...

دقیقا فقط خواسته بهش اثبات کنه که ببین من طرف توام و پشتتم همه جوره ولی اون پسر برات تلاشی نمیکنه کارش خیلی عاقلانه است 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

اونوقت ما واس ی دانشگاه رفتن کلی اصرار میکنیم واس بابامون😐

رل ک ببین با تیر میزنن 

هیچ نداشتم...

ازدواجامون سنتی 

چطوری باباهاتون انقد روشن فکر☹️

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
2706