2733
2734
عنوان

بچه ها بابام میگه چرا نمیاد خواستکاری

| مشاهده متن کامل بحث + 950 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هم شما هم پدرتون خیلی عجله دارین همش ۹ماهه آشناشدین تازه داره درس میخونه خونه کار نداره نهایتش میتو ...

میگه قصدش جدیه ولی میگه زمان نیاز داره میگع باید صبر کنم

ببین اون که الان به کار همچین اهمیت نمیده و هنووز نرفته دنبالش مطمئن باش به خیلی چیزای دیگه تو زندگی اهمیت نخواهد دادددد اصلا کاری به پول داشتنش و نداشتنش ندارم ماشاالله داری روانشناس میشی باید بیشتر از این چیزا اینارو بلد باشی

‌    لطفا لایک نکنید ❤
2740

ب بابات گفتی ۹ ماه رفیقی

بعدم مگه اخر دوستیا ازدواجه؟اونم بعد ۹ ماه؟؟

والا من ۴ سال رل زده بودم مادرامون از سال دوم متوجه شدن 

پدارمونم قرار خواستگاری گذاشتن فهمیدن ک بله ما ۴ سال دانشگاهو باهم بودیم 

وقتیم ن گفتم بابام نگفت چرا نگفت ۴ سال باهاش بودی 

فقط ی بار وقتی ک بخاطر خیانتش حالم بد شد منو برد دکتر

رفتم ک ارام بخش بزنم

بهم گفت  من خونو دل نخوردم زحمت نکشیدم ک بچه بزرگ کنم یکی بیاد ویرونش کنه بره بخودت بیا تو دختر منیی

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                 ۱۴۰۴/۴/۴ 🌱🦋

شماخودت چندسالته 

بنظرم پدر فقط خاسته شما عیب هاش ببینید الافش نمونید ازدواج کنید

والا هیچ پدری نمیادبگه چرا پسری ک نه کار داره نه خونه زندگی چرا نمیاد خاستگاریت عجیبه کلا

وقتی خدا تو آیه هفتم سوره مدثر میفرماید:وَ لِرَبِّكَ فَاصْبِرْ....و بخاطر پروردگارت شکیبایی کن.انگاردستاشو میذاره دو طرف صورتت و میگه عزیزِ دلم اينبارم بخاطرِ من صبر کن
بابات چطوری میگه بیان رسمی کنن وقتی طرف حتی شغل هم نداره خونه و ماشین پیشکش به نظر من تجدید نظر کن

اینجوری میگه که اسی دیگه بهونه ای نداشته باشه 

فقط اینو نگفت به بقیه حرفاشم توجه کن

‌    لطفا لایک نکنید ❤
2706