2737
2739

امروز از ۵ صب خوندم تا ۱۲ 

شبم ۳ یه ۴ ساعت خوندم

ولی اصلا حس خوبی ندارم خوندن هم ۳۰ دقیقه میخونم ۵ دقیقه استراحت 

ولی مغزم  کار نمیکنه زیاد انگار دلرم اب میریزم تو پارچی که ته نداره 

عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت

یک سوال چجوری برنامه ریزی میکنی ساعتی ؟ منم تا همین چند وقت پیش حسی به درس خوندن نداشتم ولی الان خیلی دوست دارم درس بخونم ولی متاسفانه دچار حاشیه شدم 

دلم میخواد بهشون بگم ناراحت نباشید مهم نیست آدمای فیک بهتون چی میگن به این فکر کنید که ما همیشهحمایتتون می کنیم مهم نیست بقیه چی بگن در چه شرایطی باشید ما همیشه پشتتون هستیم پس لطفا خوب غذا بخورید و خوب بخوابید و خوشحال باشید چون لبخند شما باعث قهقه ما میشه... گاهی شرایط باعث میشه نخوام زندگی کنم از قیافه خودم بدم بیاد از اینکه چنین زندگی دارم متنفر بشم ولی بدون من بخاطر دیدن تو هم که هست زنده میمونم. بیاید با هم همچون دیوانه ها زندگی کنیم🎭🪐🫂🦋🐈🖤🐭😺🌥⛅ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک سوال چجوری برنامه ریزی میکنی ساعتی ؟ منم تا همین چند وقت پیش حسی به درس خوندن نداشتم ولی الان خیل ...

برنامه دارم عزیرم 

مثلا دینی رو باید تا درس ۱۰ تموم کنم. تا ساعت ۱۲ شب که شده مجبورم 

وسواسی هم دارم تموم نکنم خوابم نمیبره 

عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت
2728
کمالگرا نباش

اخه همه یاد میگیرن من یه کتاب رو ۵ دور مرور کنم 

برنامه دارم عزیرم  مثلا دینی رو باید تا درس ۱۰ تموم کنم. تا ساعت ۱۲ شب که شده مجبورم  وس ...

آزمون قلمچی یا گزینه دو میدی؟ من خواهرم میده از اونجا مشخص میشه خوب خوندی یا نه

بِسْمِ اللّٰهِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورٌ عَلىٰ نُورٍ ، کاش این همه از دسترسم دور نبودی!خورشید نبودی 
آزمون قلمچی یا گزینه دو میدی؟ من خواهرم میده از اونجا مشخص میشه خوب خوندی یا نه

استخدامی میدم. اون یه مثال زدم عزیزم 

استخدامی میدم. اون یه مثال زدم عزیزم 

عزمزمه استخدامی دبیری شرکت کردی؟

اگه علاقه مندی به طور رایگان طب سنتی یاد بگیری و درآمد کسب بکنی اطلاع بده دوست من 🩷باور کن اگه دوسال پیش شروع میکردی الان جایگاهتو داشتی 
2740
عزمزمه استخدامی دبیری شرکت کردی؟

اره عزیزم