2737
2739
عنوان

یه چیز جالبی راجع به خودکشی خوندم

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 32 پست
خودکشی محض جلب توجه اصلا چیزی نیست که ذره ای بشه کتمان کرد. فقط نمی دونم می خواید دنیا رو بهتر از چی ...

اهان یعنی الان مثلا میگی اون بنده خدا دکتر قلب که فوت کردن محض جلب توجه اینکارو کردن؟میشه بگی دقیقا چه جلب توجهی و برای چه کسی ؟ وقتی طرف والدینشم از دست داده برا کی میخاسته جلب توجه کنه؟وقتی زن بی سروصدایی بوده و یه کار خوب داشته دقیقا واسه چی میخاسته جلب توجه کنه؟

بس کنید توروخدا...یچیزی یجا میخونید میبندید به همه...

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂
آمارو گفتم چیو بفرستم!

لینک آماری که در موردش حرف می زنی

تقریبا به همه ی شاخه های علوم انسانی علاقه دارم. گاهی در مورد فیلم هایی که دیدم و کتاب هایی که خوندم می نویسم. در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اهان یعنی الان مثلا میگی اون بنده خدا دکتر قلب که فوت کردن محض جلب توجه اینکارو کردن؟میشه بگی دقیقا ...

کی بستم به همه؟ من نوشتم گاهی. انقدر تریگر شدی قاطی کردی

تقریبا به همه ی شاخه های علوم انسانی علاقه دارم. گاهی در مورد فیلم هایی که دیدم و کتاب هایی که خوندم می نویسم. در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.