2737
2739
عنوان

شوهر امشب گیر داده...

237 بازدید | 12 پست

سلام

عقدیم هر دو دانشجوییم

شوهرم تو یه حرفه که مربوط به رشتش الان نیس داره کار میکنه

میانگین ماهی 20 تو من داره

خودمم 5،6 تومن ماهی دارم

اون خوابگاه هس

من توی خونه پدر و مادرم توی اون شهر دانشگاهم میمونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میگه تا وقتی عقد باشیم نمیتونیم پول پس انداز کنیم ولی خب اگر عروسی کنیم پول رهن و اجاره خونه.. فلان ...

واییییی بعد عروسی باور کن نمیشه محااااله کرایه خونه قبض غیر اینا یه روز برنج نیس یه روز گوشت نیس یه روز فلان نیست اصلا نمی‌فهمم چجوری پول میره

تا اینجا رو که خوندم بنظرم الان موقعیت خوبی واسه پس انداز دارید ، یکی دوسال صبر کنید و شوهرت و خودت اگه میتونید وام بگیرید و باهاش یچیز بعنوان پس انداز بخرید ، 

که حقوقتونم بره واسه قسط و الکی هدر ندید 

بعدا ب ازدواجفکر‌کنید

.
واییییی بعد عروسی باور کن نمیشه محااااله کرایه خونه قبض غیر اینا یه روز برنج نیس یه روز گوشت نیس یه ...

الانم پول اینارو بهم میده چون من تو اون خونه بابام اینا هستم

ولی خب بنظرمنم دردسرش بیشتره

ولی هی میگه تاکی انقد دو باشیم نمیشه و فلان

تا اینجا رو که خوندم بنظرم الان موقعیت خوبی واسه پس انداز دارید ، یکی دوسال صبر کنید و شوهرت و خودت ...

همینجوری شم قسط زیاد داریم

بیشتر وسایل خونه رو باید خودمون بخریم

شوهرم میگه اسنپ میرم و فلان

ولی آخه سنمونم هنوز زیاد نیس ولی خیلی اصرار داره

2740
میگه تا وقتی عقد باشیم نمیتونیم پول پس انداز کنیم ولی خب اگر عروسی کنیم پول رهن و اجاره خونه.. فلان ...

بله عزیزم درست میگه ببین درسته حساب میشه ولی الان چون که پول رهن اینارو نمیدین برنامه ندارین هر چقدر هم پس انداز کنید هیچی به هیچی چون در شرایط زندگی قرار نگرفتند بالاخره که چی پولم هم جمع کنه پولا روز به روز بی ارزش میشه همون که بهتره برید سر خونه زندگیتون بدونید چقدر سخته که مجبور باشید به خاطره خونه خریدن از خیلی چیزا تون بگذرید وای با عروسی کوچیک مخالف چون که شما یک بار عروس میشی باید بهترین عروسی رو بگیره

همینجوری شم قسط زیاد داریم بیشتر وسایل خونه رو باید خودمون بخریم شوهرم میگه اسنپ میرم و فلان ولی ...

آها 

من فکر کزدم خرجی ندارید و پولتون رو هدر میده که میگه نمیگه پس انداز کنیم 

الان هرچی هزینه دارید بعد از ازدواجخیلی بیشتر میشه

.
بله عزیزم درست میگه ببین درسته حساب میشه ولی الان چون که پول رهن اینارو نمیدین برنامه ندارین هر چقدر ...

خودمم خیلی عروسی بزرگ نمیخوام حوصلشو ندارم اگر دست من بود که اصلا نمیخواستم

ولی باتوجه به دانشگاه و اینا من میگم هنوز ممکنه نتونیم از پس یه زندگی بربیایم

از طرفی شوهرم میگه از این دوری و رفت و آمد خسته شدم

آها  من فکر کزدم خرجی ندارید و پولتون رو هدر میده که میگه نمیگه پس انداز کنیم  الان هرچی ...

این درآمدی که داریم کلا برای زندگی کمه باید بیشتر باشه؟ 

مامانم میگه حداقل باید 35، 40 باشه

این درآمدی که داریم کلا برای زندگی کمه باید بیشتر باشه؟  مامانم میگه حداقل باید 35، 40 باشه

خب قطعا هرچی بیشتر باشه راحتر میتونی زندگی کنی 

ولی بازم به سبک و مدل زندگی خودتون بستگی داره 

اینکه چجوری و چقد به غذا و لباس و تفریح و .... اهمیت بدی 

من شاید برم خرید لباس بخرم ۳۰۰ تومن ،شما یه تی شرت بخری ۳میلیون ! 

الان ۲۰ تومن واسه خیلیا یه درامد عالیه واسه خیلیا کمه

.