2752
2734
عنوان

من داداشمو گذاشته بودم جای بابام...

| مشاهده متن کامل بحث + 1977 بازدید | 102 پست
عزیزم عشق به خانواده با عشق به جنس مخالف و همسر نوعش فرق داره اصلا ربطی بهم ندارن توی سن باوغ درسته ...

اینا رو مشاورم بهم گفت

گفت اولین مرد زندگی هر زنی پدرشه دومی برادر سومی همسر چهارمی پسر

گفت وقتی اولی نتونسته ارضات کنه رفتی سراغ دومی

قبول دارم جنس اون علاقه ها فرق می‌کنه ولی من واقعا نیاز به محبت کسی نداشتم تا وقتی داداشم بود... الانم که رفته دلم نمی خواد از پسر دیگه ای این محبت رو دریافت کنم چون از وابستگی و درد کشیدن های بعدش میترسم

من فقط می تونم احترام بذارم صمیمی شدن برام خیلی سخته حرف مشترک از کجا بیاریم چی بگیم دو تا آدم با ...

آره خب میفهمم ولی به هر حال کلی حرف هست که ممکنه تا حالا نزده باشید 

یادمه اون اوایل با زنداداشم هیچ حرفی نداشتم😁برا سرگرمی فاال و طالع بینی میخوندیم🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام این حالتی که شما دارید ناخوداگاه بر رابطتون با خانم برادرتون تاثیر گذاره ؛شما مثل سابق به برادر ...

آره باعث شده از زنشم خوشم نیاد با این که می دونم دختر خوبیه نمی تونم دوسش داشته باشم 

متوجه حرفت شدم ولی ادما وقتی ازدواج میکنن بیشتر توجهشون معطوف به همسرشونه شما صحبت کن وقتی میان روبو ...

من زیادی حساسم

ذهنم زیادی داستان پردازی می کنه

خیلی اذیتم می کنه با این که یه ماجرای طبیعی و نرمال هست

اینا رو مشاورم بهم گفت گفت اولین مرد زندگی هر زنی پدرشه دومی برادر سومی همسر چهارمی پسر گفت وقتی ا ...

مشاورا زندگیای خودشون اکثرا داغونه .شما باید بری روانکاوی ما پدرمون از عشق سیرابمون کرد ولی عاشق جنس مخالف هم شدیم نوع همشون متفاوته .ببین ادم اگه عاشق کسی بشه هرمشکلی داشته باشه نمیبینه پاش وامیسته ولی پدر و برادر هراشتباهی کنن چشاتو میبندی؟نه اصلا عشق اول هیچ دختری پدرش نیست این حرفای کلیشه ای رو برای نسل اینده زد شما مشاورتو عوض کن

مشاورا زندگیای خودشون اکثرا داغونه .شما باید بری روانکاوی ما پدرمون از عشق سیرابمون کرد ولی عاشق جنس ...

دیگه پیشش نمیرم 

هزینه زیاد و بازدهی کم

میخواد چیکار کنه روانکاو؟ حافظه امو دستکاری کنه یا داداشمو برگردونه خونه؟

دیگه پیشش نمیرم  هزینه زیاد و بازدهی کم میخواد چیکار کنه روانکاو؟ حافظه امو دستکاری کنه یا دا ...

علل رو ریشه یابی میکنه هزینش زیاده ولی زندگی ادم درست میشه.علت اینکه با ۲۰ سال سن فک میکنی محبت داداشت میتونه جلوی عشق به ی انسان دیگه رو بگیره مثلا؟این مسائل نیاز به روانکاوی دارن .روانشناسا دو واحد دانشگاه گذروندن شدن مشاور .اصلا قبولشون ندارم با احترام ب همشون ممکنه خوب هم توشون باشه

آره باعث شده از زنشم خوشم نیاد با این که می دونم دختر خوبیه نمی تونم دوسش داشته باشم

نمیدونم واقعا دیگه چی بگم فکر میکنم اینجوری هم خودتون اذیت میشید و هم اونها .بالاخره باید این وضعیت رو بپذیرید .

دخترخوب ؛  شما هم روزی  ازدواج خواهید کرد و  اینقدر مسایل مهم تو زندگیتون پیش میاد که این قضایایی که الان دارید کمرنگ میشه نگذارید رابطتون با برادرتون و خانومشون بد شه بگذارید روابطتون سالم بمونه و یاد و خاطره بد از خودتون به جا نگذارید 

علل رو ریشه یابی میکنه هزینش زیاده ولی زندگی ادم درست میشه.علت اینکه با ۲۰ سال سن فک میکنی محبت دادا ...

من متوجه منظورت هستم 

ولی من منظورم این نبود که عشق داداش قراره عشق به پارتنر رو جاشو بگیره

منظورم چیز دیگه ای بود که الان حال ندارم تایپ کنم ببخشید 

نمیدونم واقعا دیگه چی بگم فکر میکنم اینجوری هم خودتون اذیت میشید و هم اونها .بالاخره باید این وضعیت ...

من به رابطه ی اونا کاری ندارم خودم دارم عذاب می کشم

شاید به مرور زمان شرایط بهتر بشه 

من متوجه منظورت هستم  ولی من منظورم این نبود که عشق داداش قراره عشق به پارتنر رو جاشو بگیره م ...

فقط خواستم کمک کنم چون گفتی نیاز به محبت دیگران نداشتم از خیابون و فلان و تاپیک زدی که کمکت کنن.گفتم نوع تفکر شما درست نیست .راهنمایی کردم امیدوارم راه درستو پیدا کنی.شبتون بخیر

2706