2737
2734
عنوان

نکنه هنوزم عاشقشه ؟؟ جدا شم ازش ؟

299 بازدید | 15 پست

پسری ک دارم باهاش آشنا میشم ۳۳ سالشه و گفت دو سال با یکی بوده و قرار بود ازدواج کنن ک دختره بهش خیانت کرد جدا شدن

۵ ماه پیش رابطشون تموم شد 

اینو ک گفت انگار آب یخ ریختن سرم 

گفتم هنوزم عاشقشی گفت ن مگه ۲۴ سالمه الان بی اهمیتم 

ولی احساس میکنم کسی ک دوسال با یکی بوده ختی میخواستن ازدواج کنن پس قطعا عاشق بوده عشقم ب این آسونی فراموش نمیشه 

کات کنم ؟؟

چرا گذشته میاری وسط

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به عنوان خیانت دیده میگم پنج ماه کافی نیست برای فراموشی 

منم اگه کیس جدید بیاد طرفم میگم برام مهم نیست 

ضمن اینکه به نظر خودم خیانت فراموش نمیشه و حسرتش تا ابد تو دله 

میشه برای رسیدن به ارزوهام یه صلوات بفرستی 🧡🌱

من خودم ۱ سال عاشقش بودم 

۱ سال به سختی فراموشش کردم و الان برام ذره ای اهمیت نداره

ولی چون توی رابطه نیستم گاهی بهش فکر میکنم ن از سر دوست داشتن 

زندگی رو به کامت تلخ نکن عزیزم 

عشق هم فراموش میشه مخصوصا اگر طرف خیانت کنع 

خود احمقش گفت من چیزی نپرسیدم  گفت نمیشه ب کسی اعتماد کرد بعد اینو گفت

اینکه اینقدر رو راست بوده که بهت گفته خوبه ، 

ولی خودت از رفتارش تشخیص بده که فراموش کرده یا نه ! 

اگه یه مرده پخته و با تجربه هست ، میتونه بی توجه باشه و تو همچین شرایطی تو میتونی جای دختری که از لحا روحی  خیلی بهش اسیب زده رو بگیری و جایگاه بهتری نسبت به اون پیدا کنی

.
2740

من یکیو میشناسم همسن همین اقا همچین مشکلی براش پیش اومده 5 سال گذشت هنوز نتونست ب کسی اعتماد کنه میگه فراموشش کردم همه چی تموم شده ولی خب اخلاق رفتارش اینو نشون نمیده،،، بخاطر همین قید ازدواجو زده

ب قول معروف هیچی مثل عشق اول نمیشه

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘
2706