2737
2734

سلام

این روزها زیاد می بینم این تاپیک ها رو و هر کس هم زده لغوش کردم ، حرفی دارین تو تاپیک بزنین ، تاپیک بزنین درددل کنین لزومی نداره برید خصوصی حرف بزنین اگر حرفی هست که تو تاپیک نمیتونین بزنین بازم لزومی نداره برید خصوصی ، وقتی ممنوعه تو خصوصی هم ممنوعه

کسانی که میرن درخواست میدن بعد می بینن طرف حرفهاش نامناسب هست رو هم لغو میکنم چون وقتی طرف میگه بیایین خصوصی حرف بزنیم باید بدونین راجع به چی میخواد حرف بزنه

فلانی مزاحمم شد یعنی چی؟ چطور مزاحمتون شده؟ خودش تونسته وارد حریم خصوصیتون بشه؟  خب ما رد دوستی و قبول دوستی زدیم وقتی قبول میکنین دیگه مزاحمم میشه معنی نداره یا بیایین بگین درخواست داد من قبول کردم حرفهای نامناسب میزنه خب معلومه کسی که حرف عادی بخواد بزنه که تو تاپیک میزنه نیاز نیست بیاد خصوصی پس کسانی که درخواست رو قبول میکنن همون اندازه مقصر هستن

نه به کسی درخواست دوستی بدین نه درخواست دوستی کسی رو قبول کنین حتی خانم مگه این که کامل طرف رو بشناسید ماه ها تو تاپیکها با هم دوست شده باشین بعدش برید خصوصی ولی کسی که نمیشناسید درخواستشو قبول کنین درست نیست

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌