2737
2739
عنوان

ریزش موی پسر هفت سالم

54 بازدید | 10 پست

بچه ها امشب داشتم با پسرم تکالیف عیدش و کار میکردم دیدم رو دفترش پنج شش تا تار مو ریخته 

ی دفعه دست زدم دیدم هی داره موهاش در میاد 

خیلی نگرانم 

ی مدت هی سرش و میخارونه 

بدنشم همینطور 

دارم میمیرم از نگرانی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا دختر منم ریزش مو گرفت ی مدت شدید

ب توصیه دکتر بهش سبوس برنج دادم

خیلی جواب داد خیلی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728
شاید موهاش چربه  شاید کمبود ویتامین داره

کمبود ویتامین داره مخصوصا الان ک تمام فکرو ذکرش گوشی و تلویزیون هیچی نمیخوره تمام روز موهاش خیلی خیلی خوب 

الان از دیشب دقت کردم هی سرش و میخارونه گفتم ببینم قارچی چیزی ندارع 

کمبود ویتامین داره مخصوصا الان ک تمام فکرو ذکرش گوشی و تلویزیون هیچی نمیخوره تمام روز موهاش خیلی خیل ...

قارچ داشته باشه پوستش قرمز میشه .پوسته میده .

احتمال زیاد از تغذیه و کمبود ویتامینه .چرب بود کف سرهم ریزش میاره

دختر زمستان ...kord
قارچ داشته باشه پوستش قرمز میشه .پوسته میده . احتمال زیاد از تغذیه و کمبود ویتامینه .چرب بود کف سره ...

هیچی نداشت نه قرمز بود نه پوسته داشت نه کف سرش چرب بود خیلی نگرانم 

ی مدت کلا چشاش پف کرده سیاه شده 

2738
هیچی نداشت نه قرمز بود نه پوسته داشت نه کف سرش چرب بود خیلی نگرانم  ی مدت کلا چشاش پف کرده سیا ...

شاید کم خونی داره .تیرویید .ولی فک نکنم قارچ داشته باشه ،ببرینش آزمایش بگیرین احتمالا کمبود ویتامینه

دختر زمستان ...kord
عزیزم مشکل تیروئید نداره؟

نمی‌دونم اصلا دکتر نبردم 

چند وقت پیش کاوش عفونت کرده بود بردم گفتم آزمایش کلی بنویس چکاپ کنم 

دکتر براش نوشت هی ب باباش گفتم میگه تو عادت داری همه رو مریض ببینی نبرد 

الان مدام دستش تو سرش میخارونه و موهاش می‌ریزه من قبلاً می‌بردم حموم یادم نمیاد ی تار موش بریزه الان دست بزنی پنج شش تا تار مو تو دستت