2733
2734

الهی فداتشم غم نخوووووور.....منم گذروندم این روزارو.....زود زود چشم روهم بزاری میگذره....اتفاقا من دیروزب شوه م میگفتگ یادش بخیر توسربازی بودی من هر روز منتظرت وایمیسادم تو حیاط تو گرما یزد تا از پادگان بیای😀😀😀😀من میگفتم یادش بخیر شوهرم میگفت اره برای تو یادش بخیر بر ما دیگه برنگرده الهی😆😆😆😆

الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم خیلی سخته خدا بهتون صبر بده...عقدی یا عروسی کردی؟؟؟خیلی باید قوی باشید واااااقعا سخته نمیخوام ته دلتو خالی کنم اما بهت میگم که بزن به بیخیالی و خودتو سرگرم کن وگرنه این دوسااال خیلی سختت میشه

شمایی که الان داری این متنو میبینی همین حالا یه دعای خوب برام بکن 🤩مرسی مهربون
سلام عزیزم خیلی سخته خدا بهتون صبر بده...عقدی یا عروسی کردی؟؟؟خیلی باید قوی باشید واااااقعا سخته نمیخوام ته دلتو خالی کنم اما بهت میگم که بزن به بیخیالی و خودتو سرگرم کن وگرنه این دوسااال خیلی سختت میشه

نامزدیم....

الهی فداتشم غم نخوووووور.....منم گذروندم این روزارو.....زود زود چشم روهم بزاری میگذره....اتفاقا من دیروزب شوه م میگفتگ یادش بخیر توسربازی بودی من هر روز منتظرت وایمیسادم تو حیاط تو گرما یزد تا از پادگان بیای😀😀😀😀من میگفتم یادش بخیر شوهرم میگفت اره برای تو یادش بخیر بر ما دیگه برنگرده الهی😆😆😆😆

اخه جای خوبی هم نیفتاده...بعد سنش هم کم نیس که بهش اسون تر بگذره..فقط دعا میکنم اموزشیش تموم شد یه جای خوب بندازنش..الان که داره جونش بالا میاد