2737
2734
عنوان

تموم کردن این رابطه سمی... (مامانم)

232 بازدید | 10 پست

دومین باره این تاپیک رو میزنم ، به نظرتون نیاز دارم

البته کلمه مامان کلمه مناسبی نیس براش 

نه برای اون نه بابام 

وقتی من بدنیا اومدم سر اختلافاتشون جدا شدن 

حتی یک بارم مامانمو به چشم ندیدم تا ۶ ماه پیش ( پیش پدربزرگ پدریم بودم ) 

۶ ماه پیش خودم فقط برا اینکه بشناسمش با مامانم ارتباط برقرار کردم

ولی الان چند وقته میخوام باهاش قطع ارتباط کنم 

حالا بهتون میگم چرا

این زن هیچ حس مادری ای به من نداره ، هیچ محبتی از طرفش حس نمیکنم 

چندباری همو دیدیم ، با اینکه کلی چیز میخره برام ولی واقعا حس خاصی نه دارم بهش و نه داره 

بعضی وقتا به خانواده پدریم حرف زشت میزنه

وقتیم میگم تکرار نکن عمدا بازم میگه

هربارم که چندروز پیام نمیدم بهش خودش مدام پیام میده

خیلی وقتا پز میده 

میگه مثلا فلان چیز مارک رو خریدم برای بچه هام یا خودم ، 

میره مسافرت یا عروسی یا جایی کلی پز میده وای چه خوشمیگذره ، مدام حرف خانوادشو میزنه همش میگه وای خواهر زادم فلان چیزو خریده فلان کرده

لطفا بهم بگین چیکار کنم 

نمیدونم چه کاری درسته چی غلط 

دلم میخواد بلاکش کنم یهو میگم نه محلش ندم

بعدشم کلی فکرای دیگه میاد تو ذهنم

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست داره بلاک نکن دلش میشکنه

' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘💔🙂
2731

دیگه چه انتظارری داری معلومه بهت حس خاصی نداره مخصوصا که دوباره بچه دار شده و خانواده دیگه ایی تشکیل داده،تو پیش خودت انتظار بیشتری داشتی،حالا نمیخواد بلاکش کنی فاصله بگیر ازش دیگه نرو دیدنش .

2738

شما سختی هایی که اون کشیده رو نکشیدی ، سختی ها فرد رو به شدت عوض میکنه یکی خسیس میشه یکی عقده ای میشه یکی هم بد اخلاق میشه . 

همین که هست با تمام معایب و محاسن قبولش کن . 

نفر سوم یه خلوت دونفره نباشیم . 

سلام من بهت حق میدم که از مادرت ناراحت باشی چون در حساس ترین لحظات زندگیت شمارو ترک کرده و رفته ولی خوب بایددید علتش چی بوده قطعا علتش شما نبودی و علت  شرایط زندگی ای بوده که داشته وواقعا نمیشه ایشون رو قضاوت کرد ایشون شمارو دوست دارن قطعا حس مادری رو دارن و خودشون میدونن که برای شما کم گذاشتن و اگه از فامیل پدری شما بد میگن واقعا ایشون در اونموقع در اون شرایط زجر کشیدن و شاید میخوان برای شما قضیه رو روشن کنن البته من اینکار رو تایید نمیکنم چون رفتاربد  دیگران هم به شما مربوط نیست با اینحال فقط خواستم بگم اون تصویری که شما از مادرتون در ذهنتون هست و ایشون رو مقصر میبینید واقعیت محض نیست ایشون حس مادری دارن و شمارو هم دوست دارن