2737
2739

:))))

اوه سلام نمیدونم کی هستی اما اگه حالت خوب نیست یه صلوات برای شهید مصطفی صدرزاده بفرست(حتی اگه بهش اعتقاد نداری🎈)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دعا میکنم به بهترین چیزا برسی

ممنونم ازتون🙃انشاالله خدا رو سفیدت کنه همیشه

اوه سلام نمیدونم کی هستی اما اگه حالت خوب نیست یه صلوات برای شهید مصطفی صدرزاده بفرست(حتی اگه بهش اعتقاد نداری🎈)
اللهم صل علی محمد و آل محمد  دعا کنید منم به اذن خدا باردار شم🙏

انشالله دامنت سبز بشه✨🩷🐰

ممنونم ازتون🙃انشاالله خدا رو سفیدت کنه همیشه

ببخشید شهید توی امضاتون کیه میشه توسل کرد بهش ؟

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم
2738
ببخشید شهید توی امضاتون کیه میشه توسل کرد بهش ؟

بله شهید مصطفی صدرزاده روی ادمو زمین نمیندازه:)بخونید راجبش داخل اینترنت هست

الهی به نحو احسن حاجت روا شین لطفاً برای امضام‌ دعا می کنید

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
الهی به نحو احسن حاجت روا شین لطفاً برای امضام‌ دعا می کنید

انشالله شماهم به خواست حاجت قلبیتون برسید خود امام حسین شفاعتتون بکنه