2752
2734
عنوان

دوتا پسر دارم. خواهرشوهرم بهم تیکه میندازه

| مشاهده متن کامل بحث + 1413 بازدید | 44 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم دوتا پسر دارم. فقط ادمای قدیمی بهم میگن دختر میخوای.  خودم میدونم  بسه دوتا بچه.   ...

منم دوتا پسر دارم ...خواهرم دوتا دختر ....همش میگه باید دختر دار بشی بفهمی زندگی چیه...منم بهش گفتم بیا هردوتا بریم تعیین جنسیت تو برا پسر نم برا دختر😆😆

منم دوتا پسر دارم. فقط ادمای قدیمی بهم میگن دختر میخوای.  خودم میدونم  بسه دوتا بچه.   ...

منم خیلی بارداری و زایمان سختی داشتم برای همین دیگه بچه نمیخوام.

وگرنه از خدامه دختر داسته باشم ولی راضیم به رضای خدا

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.

استارتر ای کاربر قدیمی😄 یادمه اونموقع ها چندباری باهم حرف زدیم🌷خیلی وقت بود ندیده بودمت

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 

دختر و پسر هر کدوم خوبی های خودشون و مشکلات خودشون رو دارند، آدم باید شکرگزار باشه و برای تربیت صحیح تلاش کنه 

اصلا اینطور نیست که یک جنسیت برتری بر دیگری داشته باشه یا فقط با دختر داشتن آدم مزه ی شیرین مادر و پدر بودن رو حس کنه، این رو من به عنوان کسی که دختر دارم میگم 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.

خداروشکر کن دوتا پسر داری چی بهتر ازاین . دیگه تو فامیلای ما جا افتاده نه به دختر دارا تیکه میندازن نه به پسردارا نه به اونایی که بچه دار نمیشن . ولش کن تو این زمونه فقط پول برات کار میکنه نه دختر نه پسر 

استارتر ای کاربر قدیمی😄 یادمه اونموقع ها چندباری باهم حرف زدیم🌷خیلی وقت بود ندیده بودمت

اِ سلام عزیزم

منم شما را یادمه😍

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
اون‌ بچه گناهش چیه

بچه گناهی نداره ولی وقتی مادر بچه از خودش نمی‌فهمه 

باید بگه که به خودش بیاد و سرش رو از زندگی دیگران در بیاره 

لزومی نداره جلو خود بچه بگه 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
اِ سلام عزیزم منم شما را یادمه😍

عزیزم🌺❤️😄

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
خداروشکر کن دوتا پسر داری چی بهتر ازاین . دیگه تو فامیلای ما جا افتاده نه به دختر دارا تیکه میندازن ...

اره واقعا منم دوتا پسر دارم ولی اصلا آینده ام رو اونا برنامه ریزی نکردم ....فقط آینده رو باشوهرم میبینم.....البته شوهرم خیلی به خانواده اش کمک میکنه و خودمم هوای خانواده اش رو دارم چون خودم دوست دارم در آینده وضعیتم این بشه .....اگه شد که خوب اگه نه هم به جهندم😂😂

من که اصلا دوست ندارم همچین حرفی بزنم. زنه رو بجاش، فحش بکشه. 

منم دوست ندارم عزیزم  ولی خب الان عصبی شدم به خاطر اسی 

جوری که دوست داشتم خواهر شوهرش دم دستم بود که گردنشو بشکنم 

یعنی چی که به خاطر جنسیت بچه مسخره میکنن 

شعور نداره جنسیت بچه دست خداست؟ 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2706