2737
2734

بلاخره یه دندون پزشک به نام محمد ۲۸ساله منو میگیره این خط این نشون 🤣😂

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😁

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            
مشکوک میزنی

دو سه سالیه پاکم😂

قبلا تر یا ک میزدم

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣
2738
حیف ک تعطیل شد تاپیکش    

وای دیدی تا پشت گوشی هم اومد واسم ولی قسمت نشد🤣

وای دیدی تا پشت گوشی هم اومد واسم ولی قسمت نشد🤣

خخخ بعدمدتها ی دل سیر خندیدم بدون اینکه غمام یادم بیاد

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
خخخ بعدمدتها ی دل سیر خندیدم بدون اینکه غمام یادم بیاد

ابجی میخواستم عروس بشم نزاشتن عععععع😄😂

اسمش محمد نباشه نمیشه ؟

نه فقط محمد ممدو صداش کنم😂

2706