2737
2739

شنیدم اگر پوستتون خشکه تا زمانی که رطوبتش به حد معین برسه انجام ندین و اگر رطوبتش کافیه هفته ای ۲ . ۳ بار

🌻اللهم العجل ولیک الفرج🌻 میشه با دل پاکت برای آوردن رتبه ای که میخوام تو کنکور صلوات بفرستی💖🥺
شنیدم اگر پوستتون خشکه تا زمانی که رطوبتش به حد معیت برسه انجام ندین و اگر رطوبتش کافیه هفته ای ۲ . ...

سرم ویتامین سی بایواکوا چي استفاده کردي نتیجه بگیری من برای این و اسکراب دو دلم بخرم نخرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرم ویتامین سی بایواکوا چي استفاده کردي نتیجه بگیری من برای این و اسکراب دو دلم بخرم نخرم

من با سفید آب اسکراب انجام میدم😂 سرم ویتامین سی که برای اسکراب نیست برای روشن شدن پوسته و مدت داره مثل داروعه مثلا یه ماه یا چند ماه استفاده کردی باید کلا بزاری کنار 

اسکراب خیلی خوبه اگر رطوبت پوستت کافی باشه چون لایه های مرده رو میزنع کنار و آبرسان و کرم و سرم ها بهتر به پوستت میرسن فقط حواست باشه روی جوش رو هیچوقت نباید اسکراب بزنی

🌻اللهم العجل ولیک الفرج🌻 میشه با دل پاکت برای آوردن رتبه ای که میخوام تو کنکور صلوات بفرستی💖🥺
2728
من با سفید آب اسکراب انجام میدم😂 سرم ویتامین سی که برای اسکراب نیست برای روشن شدن پوسته و مدت داره ...

سفیداب شنیدم خوبه اون ک اره یهو یادم اومد پرسیدم

من صورتم جوش میزنه پس مناسب من نیست . 

مرسي از راهنماییت عزیزم شبت آروم