2737
2734
عنوان

بدترین پوست دنیارو من دارم دیگه خودمو حبس میکنم تو خونه +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3153 بازدید | 115 پست

من نامزد تازه کرده بودم ،صورتم وحشتناک جوش زد ،کلی کرم و صابون خریدم ،فایده نداشت شوهرم رو پوست صورت حساس بود ،یه روز خودش رفته بود داروخانه ،یه دکتر اونجا بهش یه محلول معرفی کرده بود ،خدا شاهده پوستم درست شد ،همه ازم پرسیدن چکار کردی ،چون واقعا معجزه شد ،

الان ۸سال میگذره ولی دیگه اون جوشا برنگشت خدارو شکر ،

شاید خدا خواسته من تاپیک تو رو ببینم که کمکت کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پناه بر خدا ، توی این دوره زمونه همه چی درمان داره.. بخاطر پوستی که با یه دکتر رفتن خوب میشه میگی خد ...

منم خیلی حالم بده

چند ساله افسردگی گرفتم بخاطر جای جوشام😭😭

موهام سفید شده با اینکه سنی ندارم

2742
اره میبینی من در این حد بودم ک اصلا دست ب جوشم نمیزدم ولی خدا منو بدبخت کرد زمانی ک صورتم پر جوش زیر ...

بیخیال بابا منم پوستم لک قهوه ای داره جا لک جوش درک

خدایا قشنگترین دعا عاقبت بخیریه خدایا عاقبت بخیرمون کن🤲خدایا دومین دعای قشنگ آرامشه نصیبمون کن🤲خدایا سومین دعای قشنگ انقد بهمون مادیات بده که دست روهیچ مرد ونامردی دراز نکنیم🤲خدایا قربون مرام ومعرفتت دستامونو ول نکن ومارو درشرایط سخت قرار نده🤲الهی آمین💌
2740
جلوی ریزشو گرفتن خیلی راحتتر از وقتیه که همرو از دست داده باشی.من این سالها نخواستم ماینوکسیدیل بزنم ...

کلا پوست سرم جوریه که آب هم بزنی ریزش داره پوسته قرمز میزنم وحشتناک ،رفتم دکتر قطره داد برا ریزش .اصلا نمیشه .اگه حداقل پسوریازیس نداشتم یکم راحتتر درمان میشد ،

دختر زمستان ...kord
چند سالته ،

زدم ندیدید۳۴

خدایا قشنگترین دعا عاقبت بخیریه خدایا عاقبت بخیرمون کن🤲خدایا دومین دعای قشنگ آرامشه نصیبمون کن🤲خدایا سومین دعای قشنگ انقد بهمون مادیات بده که دست روهیچ مرد ونامردی دراز نکنیم🤲خدایا قربون مرام ومعرفتت دستامونو ول نکن ومارو درشرایط سخت قرار نده🤲الهی آمین💌
یکی از آشناها تازه ازدواج کرده همسرش اینقد چاله چوله داره انگار دو طرف صورتش اب جوش ریخته یا بیماری ...

همون قدر که از پوست شانس نیاورده از شوهر شانس اورده:))

هم دست دلباز هم پولدار...

وضع پدر دختر چطور بود؟؟شغل شوهرش چیه؟

عزیزم روتین پوستی که خیلی تاثیر داره

ولی شما چون جای جوش فرورفته داری فکر نکنم تاثیر کنه

یه پیج تو اینستا دیدم خیلی عکس قبل و بعد از پوستای اینجوری می ذاره که عالی شدن 

میخوای برات بفرستم

2706