2737
2734

چرا همه میخوان رفیق باشن

یا نقش مادر دارن 

یا دختر طرف یا دشمن مادر خواهر طرف

بابا شما فقط باید همسر باشین 

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
همسر بودن چجوریه؟

هرچیزی جز اینا

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
من قیافتا شبیه مردا شدم

یعنی چی؟ 

به نظرم این مادر و خواهر و... بودنا برچسب‌هایی که بقیه میزنن

خیلی طبیعیه که همسر یه نفر نگرانش بشه مواظبش باشه هواشو داشته و حتی رفیقش باشه خود همین هم همسر بودنه

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
من به مپقش همسرشم به مپقش هم رفیق و پایش خیلی باهم حال می کنیم 

اینجوری خیلیم خوبه

خب یعنی جی

زن بودن بعنی نگران بودن دیگه ازنظرمن

مثلا من زن همسرمم پس نکران خوردو خوراکشم که چیزایی که واسش خوب تیست نخوره اگه مشکلی داره مثلآ مادربودنم مثل همینه

دعای خیرچیه؟😑من هردعایی میکنم خدامیگه خیر،این دعای خیره😂😁😁
هرچیزی جز اینا

خب یعنی چی 

اگر مادر نیستم پس غذا رخت و لباس و.. با من نیست من طرفا همسرم و تمکین میکنم 

بیمار شد من که مادرش نیستم مسئولیت با خودشه 

درد و دلم با من نکنه من رفیقش نیستم که تفریح و ... نمیرم چون رفیقش نیستم 

یعنی چی اصلا نمیفهمم 

همسر بودن مجموعه ای از همه چیز هایی هست گه گفتی

2706