2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام حالتون خوبه ببخشیدمزاحم میشم شماتوی تاپیک گفته بودین که ماماهستین واسه همین من میخواستم یه سوالی ازتون بپرسم من بچه دومم روکه زایمان کردم دکتر به من گفت توزایمان سریع داشتی دفعه دیگه که میخوای بارداربشی بایداز۳۶هفته تحت نظر باشی وحتما۳۸هفته زایمان کنی الان ۶سال از اون جریان گذشته ومن قصد بارداری دارم ولی ازحرفی که دکترزده میترسم چه خطری ممکنه وجود داشته باشه

سلام حالتون خوبه ببخشیدمزاحم میشم شماتوی تاپیک گفته بودین که ماماهستین واسه همین من میخواستم یه سوال ...

سلام مامانِ گل. شما چون سابقه ی زایمان زودرس داشتی برای همین ممکنه هم تو بارداری این دفعه تون، زایمان زودرس اتفاق بیفته. این فقط یه احتماله. ولی چون سابقه داشتی ما میگیم شما تحت نظر باشی بهتره به هرحال که یه وقت زودتر از موعد دردتون نگیره یا کیسه آب پاره بشه چون زودتر از موعده و ریه های جنین هنوز بالغ نیست برای همین مهمه که تحت نظر باشی که زودتر از 37 هفته زایمان نکنی. هیچ جای نگرانی نداره

من زایمان زودرس نداشتم زایمان من ۳۹هفته ودوروزاتفاق افتادخودزایمان رودکترمیگفت زایمان سریع داشتی

آها فک کردم میگی زایمان زود رس.

چون دردات جوری بودن که باعث شدن پروسه زایمانت پیشرفت کنه بخاطر همین اینو بت گفته

2740
خیلی ممنون که وقت میزارین و جواب می‌دین حالا به نظرشمااین زایمان سریع خطری موردی چیزی ایجاد می‌کنه ک ...

قربونت برم خودت ببخش که اشتباه متوجه شدم.بچه اولتم زایمانش تسریع شده بود؟

خیلی ممنون که وقت میزارین و جواب می‌دین حالا به نظرشمااین زایمان سریع خطری موردی چیزی ایجاد می‌کنه ک ...

اگه شما زایماناتون طبیعی بوده و موقع زایماناتون در حد یک الی دو ساعت، دهانه رحمتون کامل باز شده و زایمان کردین ینی زایمان سریعی داشتین و درد و انقباضات رحم شما زود به زود بوده و درداتون شدت گرفته، جهت بررسی سلامت جنین ، تحت نظر قرار میگیرین که ضربان قلب جنینو بررسی کنن یه وقتی افت نکنه در اثر دردی که سریع ایجاد شده و اکسیژن رسانی چون به جنین کم میشه برای همین خاطر دکتر گفتن این از توضیحش

ما مورد داشتیم خانم هنوز دو فینگر بوده همون دو سانت! بعد برا قدم زدنی فرستادیمش رفت به محض اینکه رسیده خونه، نیم ساعت بعد تو خونه زایمان کرده و برگشت. بعضیا دردشون زود به زود هست و زود پیشرفت میکنن. چون این دردا شدیدن باید قلب جنین بررسی بشه یه وقتی ضربانش کم نشه. ولی شما یه مامان آگاهی هستین نباید نگران باشی چون علائم خطر رو میدونی اگه حس کردی دردت زود به زود تکرار میشه و فاصله ی بینش 2 الی سه دقیقه نیست و کمتره. اگه حس کردی کیسه آبت پاره شد سریعا برو بیمارستان. اصلا نگران نباش مامان قشنگ

ممنونم خانم دکترمهربون من هردوزایمانم باسرم بود وزن جنین اولم۳۷۰۰ولی سخت دنیااومددومی ۴کیلوبودوهرسه روش القا استفاده شدهم سرم وصل کردن هم پاره‌کردن کیسه آب وهم یه دارویی زدن واسه نرم کردن دهانه رحم جمعا۵ساعت طول کشیدتافول بشم ولی وقتی رفتم روتخت زایمان درکمترازیک دقیقه دنیااومدحالانمیدونم اصلااسم این زایمان سریع هست یانه یه کوچولو هم دچارپارگی شده بودم