2733
2734
عنوان

کیا بالای 3 ساله متاهلن؟

324 بازدید | 28 پست

۱_ تصورتون از زندگی مشترک  چه تغییری کرده و چه تجربه ای کسب کردین ک فکر میکنین از وقتی این رفتار و این نکته ب شخصیتو دانسته هاتون اضافه شده بهتون کمک کرده؟  

2- اگه برمیگشتین ب مجردی چشمتونو بیشتر رو چ معیاری باز میکردین و چه رفتار  پخته تری انجام میدین؟  

۳_ اونا ک زندگیشون خوبه بگن دلیلش چیه 😊 

4_ چقد با رویاهاتون فرق داشت وقتی رفتید زیر ی سقف فهمیدین چیا لازمه 😁 

تریبون در اختیارتون هر کودومو دوسدارین ج بدین❤ حرف اموزنده ن غر غر 😁😁😁

❤️بَشِه ی خوب سایت ❤  /// بعد از سه سال با کاربری جدید برگشتم ✨️  چیزی که دوسدارم اینجا بگم اینه که اگه فرزند داری و بلوغو شعور فرزندآوری رو هم داشتی ؛ بهش قضاوت نکردن و سرش تو کار و زندگی خودش بودنو یا بده ؛ جامعه ی ما بشدت به این فرهنگ نیاز داره ؛ به اندازه خودت تاثیر خوبتو بزار  ...
ازین ده تا تاپیک جداگانه در میاد 

😁 واسه همین نوشتم هر کودوم خاستید ج بدین 

بنظرم میشه ی تجربه کلی گفت ک پختگی توش باشه

❤️بَشِه ی خوب سایت ❤  /// بعد از سه سال با کاربری جدید برگشتم ✨️  چیزی که دوسدارم اینجا بگم اینه که اگه فرزند داری و بلوغو شعور فرزندآوری رو هم داشتی ؛ بهش قضاوت نکردن و سرش تو کار و زندگی خودش بودنو یا بده ؛ جامعه ی ما بشدت به این فرهنگ نیاز داره ؛ به اندازه خودت تاثیر خوبتو بزار  ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آدم حسابی انتخاب کنید 

خانواده بیش از اونی که فکرشو بکنید مهمه ،چرا؟ چون فضاییه که توش تربیت شده ، خط قرمز ها براش تعریف شده ، رفتار با شما رو یاد گرفته 

همسرتون اگر آدم حسابی باشه بعد از ازدواج رفتارش با شما بهتر میشه

و اینکه‌یاد بگیرید برای آقایون مادری نکنید

معماری رشته و کارمه. فامیلیم نیست💚سعی میکنم همسر و مادر کاملی باشم باوجود شاغل بودن.
سال۶  ام زندگیمونه،فهمیدم باید صبور تر باشم، بحث ها رو ادامه ندم، سکوت کنم و بعد از عصبانی ...

چقد خوب 

معلومه همسر با کمالات و فهمیده ای هستین ک بمرور خوشبخت تر و عاقلتر میشه 

خوشیتون روز افزون و پایدار♥♥♥♥

2738
آدم حسابی انتخاب کنید  خانواده بیش از اونی که فکرشو بکنید مهمه ،چرا؟ چون فضاییه که توش تربیت ش ...

درسته 

ممنونم

زندگی مشترک باید سنجیده بشه،که معلوم بشه به درد بخوره یا نه.

از روی خوش خوشان روزای اول هیچی معلوم نیست ،باید زمان بگذره.

بچه بیاد،مشکل بیاد،تنگ دستی بیاد،بحث پیش بیاد و..... که ببینی زندگیت و طرفت خوبه یا نه.

معیار خانواده خیلی خیلی مهمه.یه خانواده بد می تونه یه مرد خوب رو بد کنه.

به عقب برگردم با خانواده ی همسرم اصلا صمیمی نمیشم.کاملا سرد رفتار می کنم و رسمی و البته همراه ادب.

زندگیم خوبی های خیلی زیادی داره.ولی همسرم مرد احساسی نیست.هرگز تو این هفت سال و نیم بهم محبت زبانی نکرده یا زمان قهر و ناراحتی هرگز سمتم نیومده حتی اگه مقصر باشه.

و این داره نابودم می کنه.

💔🖤
زندگی مشترک باید سنجیده بشه،که معلوم بشه به درد بخوره یا نه. از روی خوش خوشان روزای اول هیچی معلوم ...

ممنون از کامنت مفیدتون عزیزم ❤❤❤ امیدوارم همه چی باب میلتون بشه♥

متاهلی زمانی خوبه دور باشی همین آرامش زندگی ب دوری و دوستیه همین با۸سال زندگی 

دوری از کی؟  چ مدلی؟  

چقد خوب  معلومه همسر با کمالات و فهمیده ای هستین ک بمرور خوشبخت تر و عاقلتر میشه  خوشیتو ...

ممنونم🌼می خواهیم زندگی  کنیم، جنگ نیست و هر بحث رو نباید خیییلی کش داد و بی حرمتی کرد… من و همسرم هرکدوم اشتباهاتی داشتیم اما من تمام تلاشمو میکنم که خونه و زندگیمون آروم باشه، همسرم خیلی اخلاقش نسبت به قبل بهتر و مهربونتر شده شکر خدا🙏🏻

دوری از کی؟  چ مدلی؟  

دوری از خونواده همسر

زندگیت سر بسته میمونه و راحتی برگردم عقب هیچوقت تو یه ساختمون زندگی نمیکردم 

میگه که....بگذار بگویند بدم....خوش باشند....پشت سر حرف زدن دل خوشیه ترسوهاست....
2706