2737
2739
عنوان

عکس رنگی رحم

157 بازدید | 42 پست

سلام بچه ها خوبین میخام برم عکس رنگی بدم میترسم خیلیا میگن درد داره چیکار کنم😢استرس گرفتم 

خودم میخام به دکتر زنانم بگم برام بنویسه چجوری تشخیص میدن لوله ها بسته ست که میفرستن برای عکس؟

و اینکه تو مشهد کجا خوبه برم 

کسی رفته عکس بگیره بعدش باردار شده باشه؟

به زود منم میام تو امضام میزنم بیبی چکم مثبت شد😍❤️میشه برام دعا کنی🙂این امضا در تاریخ ۶/۲/۱۴۰۳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اول مراجعه کنید تشخیص پزشک مهم شاید نیاز نباشه

ممنون عزیزم از کجا تشخیص میدن لوله ها بازه یا بسته؟ 

به زود منم میام تو امضام میزنم بیبی چکم مثبت شد😍❤️میشه برام دعا کنی🙂این امضا در تاریخ ۶/۲/۱۴۰۳
2740
منم باید برم اگه قصد بارداری داری حتما برو میگن خیلی خوبه مشخص میشه مشکل داری یا ن

ان شاءالله که نتیجه بگیریم من دیگه از دارو خوردن خسته شدم

من دانشجوی پزشکی هستم خیلی انجام دادیم ولی بیمار استرس اولیه بیشتر اذیتش میکنه

اها ممنون عزیزم تاثیری داره تو باردار شدن تقریبا یه ساله اقدامم ولی نتیجه نداشته 

اها ممنون عزیزم تاثیری داره تو باردار شدن تقریبا یه ساله اقدامم ولی نتیجه نداشته 

عزیزم این تشخیص،درمان نیست

شما عکس رنگی میندازی اگر مشکل داشتید با دارو واقدامات دیگه  انشاالله نتیجه میگیرید

دکتر تیمورزاده دکتر مولوقی من مشهد میدونم جز پزشکان عالی هستند

ببخشید من زیاد سوال میکنم 

دکتر نزهت موسوی خوبه بنظرتون؟

2706