2737
2739

سلام دوستان من پدر میخاست منو بکشه و میگفتش پدرشم قساط نمیدم مثل پدر رومینا مادرمم حالش خودش نیستش ی ابجی دارم بچه هستش کوچیکه ۳ سالشه و خیلی فقیرم میگفتم ی پیج بزنم و از خودمو خاهرم فیلم بسازم و فالور جذب کنم و تبلیغات بگیرم 😞ینی پیشرفت میکنم ینی کسی ازم حمایت میکنه این فاطیو میبنید توی اینستا چجوری بزرگش کردن یا بنیامین یا مریم یا مهسا یا هرکسی دیگه ای همه اونا پولدارن و کلیم تبلیغات میگیرن و من چی در فقیری چلن جا میزنیم نظر بدید خاهش 😭💔😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه لطفا چند تا کار که میگم رو انجام بدی؟اینجوری برام واقعی تر میشی...

اول اینکه حتما همیشه نمازت رو اول وقت بخون و شروع کن به حفظ کردن قرآن با معنیش

دوم اینکه درس هات رو خوب بخون.درس تنها راه نجاته گاهی

سوم اینکه مواظب آبجی کوچیکت باش حتما و بهش محبت کن.

چهارمین مورد هم اینکه به این نکته خیلی مهم توجه داشته باش که دنیا واقعا یک دیوانه خانه هستش و آدمای توش هم دیوانه.و همه تنهاین.خدا خودش کمکمون کنه

2731

سلام پسرم راستش وقتی پیامها و تاپیکهات رو خوندم خیلی اعصابم خورد شد قلبم به شدت درد گرفت خیلی ببخشید ازینکه همچین آدم هایی وجود دارن و مسئولیت پذیر نیستن و زندگی خودشون و دیگرون رو مدام خراب میکنن😔😔😔😔💔💔💔

آدمها خیلی بد شدن آدم های خوب هم کم نیستن ولی متاسفانه آدم های خودخواه و بی فکر هم خیلین💔💔💔

راستش من مشاور نیستم و بلد هم نیستم راهکار های خوب و درست بدم برای همین کاش بتونی هر چه زودتر با مشاور و متخصص صحبت کنی و راهکار بگیری چون سنت کمه و اگه از الان شروع کنی در آینده مثل رونالدو ، استیو هاروی و خیلی آدم های حسابی که در گذشته زندگی واقعا سختی داشتن ولی الان دارن می‌درخشند و به بقیه کمک میکنن بشی 

مشاور رایگان و حتی اورژانس های اجتماعی(راستش دقیق نمیدونم چیکار میکنن) ولی تو نی نی سایت سرچ کردم یه خانمی درموردش توضیح میدادن به سوالات جواب میدادن میتونی سرچ کنی ببینی چجوریه و ازشون مشورت بگیری

فقط یه خواهشی ازت دارم پسرم لطفا لطفا اسم خودکشی رو نیار🙏 درسته این دنیا سخته برای هممون واقعا سخته خیلی جاها عمیقا کم میاریم ولی با تمام دردها و عذاب‌هاش داریم ادامه میدیم لطفا ادامه بده تا تهش برو ما نباید تقاص اشتباهات بقیه رو پس بدیم پس خواهشا افسار زندگیت بگیر دستت و برو جلو تا تهش برو

خسته شدی ادامه بده افسرده شدی ادامه بده شاد بودی ادامه بده، استراحت کن ولی بعدش باز هم ادامه بده در هر شرایطی ادامه بده مطمئنم در آینده می‌درخشی سخته ولی برو جلو ناامید نشو از خدا بخواه معجزه کنه برات ازش میخوام زندگیتو به بهترین شکل تغییر بده مطمئنم در آینده می‌درخشی طوری که کتاب زندگیت رو مینویسی و کلی کیف میکنیم از خوندش😍❤️ 

حتما با متخصص ها یا مشاورهای زیادی صحبت کن قطعا راهنماییت میکنن موفق باشی پسرم❤

اهاااااا

راستی شماره 1480مشاوره رایگان هستش.هیچ هزینه ای نداره.قشنگ هر دفعه که تماس بگیری بیست دقیقه کامل به حرفت گوش میدن و راهنمایی میکنند.همه جور مشاوری هم دارند.مشاور درسی،حقوقی،خانواده،کلا همه چی

حتی شاید غیر از مشاوره،به شکل دیگه ای کمک کنند.بدون پیش شماره هستش.تماس بگیر.من یه بار زنگ زدم از همون اول شروع کردم به غر زدن و گریه و گفتن مشکلم.خیلی خوب و صبورانه گوش کردن و راهکار دادن.به نظرم حتما تماس بگیر .

سلام پسرم راستش وقتی پیامها و تاپیکهات رو خوندم خیلی اعصابم خورد شد قلبم به شدت درد گرفت خیلی ببخشید ...

مرسی ک نا اینجا بفکرم بودید و تمام مطلبتون رو خوندم از ی شماوره بهتر نظر دادید و ارامش گرفتم با صحبت کردنتون همیچنین شماهم هرچی از خدا میخاید ب مراد دلتون برسید و منم دعاتون میکنم 🤲

2740
سلام پسرم راستش وقتی پیامها و تاپیکهات رو خوندم خیلی اعصابم خورد شد قلبم به شدت درد گرفت خیلی ببخشید ...

کاش همه مثل شما مهربون بودن و خیلی متشکرم ک راهنمای خبی دادی و ب امید خدا زندگی میکنم و براتون دعا هم میکنم

خیلی ممنونم ازت پسر خوش قلب و قوی❤️

تو درجات بالا ببینیمت. خیلی تلاش کن چشمت فقط و فقط به آینده ای که خودت میخوایی بسازیش باشه و موانع و مشکلات رو یکی پس از دیگری با موفقیت بگذرون 

پشت همه این مشکلات یه انسان جا افتاده و با اراده هست

قطعا هیچ موفقیتی ساده به دست نمیاد. 

گر نگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد.❤️

خداحفظت کنه پسرم و تو این مسیر زندگی خیلی کمکت کنه❤️