2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوره دیدین پیش ایشون؟ واقعا خوب بود؟ پشتیبانی خوب بود؟ اخر کار پروژه دادن بهتون؟

من نه ، ولی اقوام مون دیدن راضی بودن

درخواست دوستی ممنوع❌ هر سوالی راجع به کنکور و برنامه ریزی داشتی ازم بپرس📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
2731

من خودم ادمین بودم و الان امینم کس دیگه‌س . می‌تونم بسته آموزشی رو زیر قیمت بهتون بدم . ضمنا پشتیبانی ۲۴ ساعته دارم.

اگه تمایل دارید درخواست بدین که راهنمایی‌تون کنم .

میگن عوضی‌ها تو امتحان قبول میشن! پس چرا تو توی اولین امتحان رد شدی؟!
پیش کی انوزش دیدین؟ پایان دوره پروژه میدن؟

اینی که می‌گید پیش کی آموزش دیدیدن برا بچه‌های جدید و سالهای اخیره ، نه برای مایی که جزو اولین کسایی بودیم که اینستاگرامو نصب کردیم! ما از همون دوازده سیزده سال قبل ( 2012 و 2013 ) وارد اینستاگرام شدیم و این کارو تجربی یاد گرفتیم. اون قدیمیا همه‌شون خودشون یاد گرفتن. اما با این حال من گفتم که پکیج آموزشی به شما میدم. و چرا پایان دوره پروژه بدم؟ من از لحظه اول بهتون پروژه میدم و در واقع همراه با آموزش ، کاملا عملی و به صورت گام به گام میگم همراه من بیاید که خیلی عملی و میدانی یاد بگیرید. گفتم یه درخواست بده که دقیقاً بهت بگم چیکار می‌کنم.

میگن عوضی‌ها تو امتحان قبول میشن! پس چرا تو توی اولین امتحان رد شدی؟!
2740