2737
2734

سلام دوستان من پدر میخاست منو بکشه و میگفتش پدرشم قساط نمیدم مثل پدر رومینا مادرمم حالش خودش نیستش ی ابجی دارم بچه هستش کوچیکه ۳ سالشه و خیلی فقیرم میگفتم ی پیج بزنم و از خودمو خاهرم فیلم بسازم و فالور جذب کنم و تبلیغات بگیرم 😞ینی پیشرفت میکنم ینی کسی ازم حمایت میکنه این فاطیو میبنید توی اینستا چجوری بزرگش کردن یا بنیامین یا مریم یا مهسا یا هرکسی دیگه ای همه اونا پولدارن و کلیم تبلیغات میگیرن و من چی در فقیری چلن جا میزنیم نظر بدید خاهش 😭💔😭

اگه محتوای خوب بتونی درست کنی چرا که نه! 

بابات بدش نمیاد؟ به گوشش نرسه دعوات کنه؟ 

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
اگه محتوای خوب بتونی درست کنی چرا که نه!  بابات بدش نمیاد؟ به گوشش نرسه دعوات کنه؟

کدوم بابا وقتی خاستش بچشو بکشه یا مدرسه ابرومو بردش بهم گفتش بچه من .... و مادرش ی فاح شه هستش کدوم پدر ؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘