2733
2739

اونم تو هفت سال چهاربار مسافرت بردتم ک دوتاش باخانوادش بوده منم اولا سعی میکردم اینکه منو مسافرت برده خودمو قدردان نشون بدم ولی میبینم اون چهاربار مسافرتو سر من منت میکنه و فکرمیکنه خیلی لطف کرده منم گفتم اون دوباری ک باخانوادت بردی دوازده نفرادمو تو یه خونه جمع کرده بودی تو مسافرتو اصلا خوب نبود ک اونم عصبانی شد .

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرااخه باتو بهش خوش نمیگذره 🙁اخه دوازده نفر

ی بار باهم دوتایی رفتیم یه بار با خانواده دوستش رفتیم اونا خوب بودن دوباری ک باخانوادش رفتیم خرج همه رو این داد منتشم سر من میزاره .کلا سفر دسته جمعی دوسداره بچه فعلا نداریم ک با بچه خوش باشه

2731
میگفتی اون دوبارم بخاطر دیگران منو برده بودی وگرنه نمیبردی😁

اره گفتم ولی سوالم اینه بنظرتون سفری ک برده ممنون باشم یا کارشو زیاد باارزش جلوه ندم

2740
اره گفتم ولی سوالم اینه بنظرتون سفری ک برده ممنون باشم یا کارشو زیاد باارزش جلوه ندم

والا تجربه ده ساله من میگه بهش بفهمونی که وظیفت بوده مردا اصلا قدرت تفکیک ندارن هرچی بهشون بگی اونو قبول میکنن بگی زشتم میگن زشتی بگی قشنگم میگن قشنگی بگی وظیفت بوده میگن وظیفم بوده و... 

هیچ کدوم .سفر میری ته اش اینکه یک جایی خوش گذشته یادش میوفتی حرف اش و میزنی و تجدید خاطره میشه.تشکر. و ... نداره به نظرم

الان چند شبه بیرون میخابه اینقد حرص خوردم تو سرم احساس سنگینی میکنم

چرا بیرون میخابه؟مسافرتو با تو میره یا دیگران؟اگه باتو هست بنظرم پایه باش دوستداره ک باتو میره شوهرمن با دوستاش دوسداره بره

هیچ کدوم .سفر میری ته اش اینکه یک جایی خوش گذشته یادش میوفتی حرف اش و میزنی و تجدید خاطره میشه.تشکر. ...

خب اینکه سرم منت میکنه بنظرتون کارشو بی ارزش جلوه ندم؟ی چندبار برده سفر فکر کرده خیلی لطف کرده

والا تجربه ده ساله من میگه بهش بفهمونی که وظیفت بوده مردا اصلا قدرت تفکیک ندارن هرچی بهشون بگی اونو ...

افرین مثلا دکتر حبشی روانشناس میگه شوهرت هرخوبی بهت کرد ازش تشکر کن نیاز به حس تامینش ارضابشه وبیشتر بهت خوبی میکنه درصورتیکه شوهرای ما ی کاربرامون میکنن تا مدتها منتش هست .بنظرم زنای حق به جانبو پرتوقع موفق ترهستن

2706