2752
2734
عنوان

از ازدواج کردن میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 46 پست
متاسفانه جو جایی ک زندگی میکنم اینجوریه دخترها قید ازدواج با ادمی ک دوست دارنو میزنن چرا چون خانوادش ...

به احتمال زیاد خانواده درست میگن و دخترا دارن احساساتی رفتاری میکنن که کم کم خودشون برن تو زندگی میفهمن 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
اره خب الان این مسایل خیلی رایج شده  ولی بنظر من شما اصلا سنی نداری که بخوایی به این مسایل فکر ...

من که عجله ای ندارم واقعا دلم میخادد از نظر مالی اراده و.. مستقل بشم انشالله  

#امضام.خونده.شه حال بحران زده ام،معجزه میخواهد و بس..🥺 اون پایین درمورد خودم گفتم:)زنده‌ام؛ هرچه زدی تیغ به شریان نرسید! به نظر همدیگه احترام بزاریم قرار نیست چون هم نظر نیستیم دشمن هم باشیم که🤌🏼🚶🏻‍♀️ میشه منو مهمون یه صلوات کنید؟😍💋 دانشجوی ترم چهار علوم ورزشی هسدم میشه دعا کنید امسال دولتی قبول بشمم؟ من توی خانواده فرا سختگیر زندگی میکنم و از طبیعی ترین حق و حقوقم محروم شدم تنها دلیل اصرار کردنم برای دولتی رفتن اینه که بتونم از همه لحاظ مستقل بشمم و به تمام محرومیت های ناحقمم برسممم یه دل میگه ازدواج کنم و یه دل میگههه حیفه زندگی مجردی خوبی و تجربه نکنممم برای اینکه زندگیم به روال عادی برگرده میشه دعا کنی؟شاید خدا دعای توی دلپاک رو شنید و مستجاب کردد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اعتماد نکنی زجر میکشی....اعتماد کن....دردش از ضرر احتمالی اعتماد بیشترخ

ب کی اعتماد کنم به دختر و پسرهای این زمونه

تا قبل ازدواج هزار دوست پسر میگیرن یا هزار دوست دختر 

تو دبیرستان تو دانشگاه تو محل کار 

اخه کسی واقعا دوست میگیره ک تا اخرش باهاش بمونه و ازدواج کنه باهاش

این لعنتی ها دوست میگیرن برای خوشگذرونی

بعد از ناپاکی در میان میزارن گردن یکی دیگه ک بدبخت بشه

حتی به بلوغ همه هم رسیده باشی تنها در ازدواج "شناخت آدم ها" مهمه آدم ها کامل نیستن ولی بشنا ...

درسته واقعا

#امضام.خونده.شه حال بحران زده ام،معجزه میخواهد و بس..🥺 اون پایین درمورد خودم گفتم:)زنده‌ام؛ هرچه زدی تیغ به شریان نرسید! به نظر همدیگه احترام بزاریم قرار نیست چون هم نظر نیستیم دشمن هم باشیم که🤌🏼🚶🏻‍♀️ میشه منو مهمون یه صلوات کنید؟😍💋 دانشجوی ترم چهار علوم ورزشی هسدم میشه دعا کنید امسال دولتی قبول بشمم؟ من توی خانواده فرا سختگیر زندگی میکنم و از طبیعی ترین حق و حقوقم محروم شدم تنها دلیل اصرار کردنم برای دولتی رفتن اینه که بتونم از همه لحاظ مستقل بشمم و به تمام محرومیت های ناحقمم برسممم یه دل میگه ازدواج کنم و یه دل میگههه حیفه زندگی مجردی خوبی و تجربه نکنممم برای اینکه زندگیم به روال عادی برگرده میشه دعا کنی؟شاید خدا دعای توی دلپاک رو شنید و مستجاب کردد؟
2731
 من که عجله ای ندارم واقعا دلم میخادد از نظر مالی اراده و.. مستقل بشم انشالله    

خب دیگه پس پایه حرفت بمون و اراده داشته باش

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
به چیش ایراد گرفتن؟

گذشتش 

خانوادش

اینک خانوادش چه کردن

خودش چه کرده

همش توی گذشته میچرخنن

ب کی اعتماد کنم به دختر و پسرهای این زمونه تا قبل ازدواج هزار دوست پسر میگیرن یا هزار دوست دختر&nbs ...

چی بگم....

میدونی زندگی بدون اعتماد....هم بی مزس....خیلی بی مزه....

به امید روز های بهتر ادامه میدم....
خب دیگه پس پایه حرفت بمون و اراده داشته باش

چشم

گذشته مهمه....

کاری که انجام شده و دیگ اثری نداره واقعا مهم نیست

ایشون توی نوع انتخاب نژاد و طایفش هیچ نقشی نداشته 

خانوادم خیلی نژاد پرست هستن

چی بگم.... میدونی زندگی بدون اعتماد....هم بی مزس....خیلی بی مزه....

شاید از نظر شما اعتماد مهم باشه و نظرت قابل احترامه ولی

اگر علمی حرف بزنیم

وقتی دختری ک پاکه هنوز ازدواج نکرده میره وارد رابطه دوستی میشه گول مردا میخوره فک میکنه طرف برای ازدواج میخوادش بعد 2  سال همدیگر رو کات و دیگه طرفم نمی شناسه

از نظر روانشناسی این دختره درسته هنوز تو شناسنامه اش ازدواج نکرده 

ولی تو دلش شکست خورده است

دیگه به هر مرد دیگه ای ازدواج کنه بهش محبت نمیکنه

چون قبلا شکست خورده همه مردا رو به یه چشم نگا میکنه

شاید از نظر شما اعتماد مهم باشه و نظرت قابل احترامه ولی اگر علمی حرف بزنیم وقتی دختری ک پاکه هنوز ...

اره من هنوز شکست نخوردم...و بدنمم فقط شوهر رسمی میتونه دست بزنه چون حساسم....وعده وعیدم بهددرد خودش میخوره...

[QUOTE=333508318]اره من هنوز شکست نخوردم...و بدنمم فقط شوهر رسمی میتونه دست بزنه چون حساسم....وعده وعیدم بهددرد خودش ...[/QUOTE

بهترین کارو میکنی

احساسات مهمه 

ولی آدمها گندشو در میارن با احساسات مردم بازی میکنن

چه دختر چه پسر

تنها چیزی مهمه احساساتت با هیچ کس در میان نزاره

چون باهاش بازی میکنن

واقعا ما انسان ها در سرزمین نادان ها زندگی میکنیم🌒

[QUOTE=333508318]اره من هنوز شکست نخوردم...و بدنمم فقط شوهر رسمی میتونه دست بزنه چون حساسم....وعده و ...

اره...واقعا ناراحت میشم کسی به بدنم در هر سطحی دست بزنه و ترکم کنه....حس میکنم به بدنم توهین شده....به خودم

البته فعلا وارد روابط نشدم....و فعلا هم نمیشم....خودم سراپا ابهامم ولی خب...موافقم با حرفات....ازدواج و کلا پسر ریسک زیادیه....

موفق باشی

2706