2737
2734
عنوان

پسر فرانسوی فردا میاد خواستگاری خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 48 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بچه ها تحصیلات خواهرم هم خودش هم اون یارو ساشا دارن داروسازی میخونن شغل پسره رو نمی‌دونم 🤦🏻‍♀️

اخلاق پسره چطوره اخلاقش مهمه 

اخلاق 

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

2731
اخلاق پسره چطوره اخلاقش مهمه  اخلاق

نمی‌دونم خواهرم میگه پولدار و خوش اخلاقه چون به خواهرم خیلی اهمیت میده میخواد ببرتش کل دنیا رو بگردن

مخالفان رپیلای نکنند!
قربون داداش خوشتیپم بشم وقتی فهمید از ذوق میگه دارم با هواپیمای میامممم 🥺🥺 قربونش برم ایشالا زن خا ...

زن ایرانی نمیخواد؟😭😂

حالا یه سوال بپرسم؟

چرا تو از لحاظ تحصیلی محدود بودی و نتونستی بخاطر مدرسه ی بد محلتون بری انسانی ولی هم داداشت و هم خواهرت از لحاظ تحصیلی موفقن؟

میشه برا اینکه خونه بخریم یه صلوات بفرستی✨️❤️؟           🔹💎Ben mavi gözlü bir kızım💎🔹️
2740
نمی‌دونم خواهرم میگه پولدار و خوش اخلاقه چون به خواهرم خیلی اهمیت میده میخواد ببرتش کل دنیا رو بگردن

ببین اخلاق مهمه 

۲ تا از خواهرای منم 

خارجن یکی تو ی کشوره ک هیچ کسو نداره شوهرش خوش اخلاقه تنهایی عین خیالش نیست 

یکی دیگه نزدیک ۱ساله رفته ی ذلیل شده ک میگفت عاشقشه 

اما اخلاقش گنده آبجیمو اذیت میکنه  با اینکه بازم فامیل داریم خیلی حس تنهایی میکنه 

فقط این خیار یادت نره بیاری 

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

زن ایرانی نمیخواد؟😭😂 حالا یه سوال بپرسم؟ چرا تو از لحاظ تحصیلی محدود بودی و نتونستی بخاطر مدرسه ...

رفتم طراحی دوخت انسانی چیه🤣🤣🤣

مخالفان رپیلای نکنند!
زن ایرانی نمیخواد؟😭😂 حالا یه سوال بپرسم؟ چرا تو از لحاظ تحصیلی محدود بودی و نتونستی بخاطر مدرسه ...

چرا میگه زنم باید خیلیییی پاک باشه چون خودش دکمه پیراهنش تا گردن بسته س🤣

مخالفان رپیلای نکنند!
رفتم طراحی دوخت انسانی چیه🤣🤣🤣

گفتم "نتونستی بری انسانی"

خودت گفتی ارزوت وکالت بود ولی بخاطر مدرستون نمرت به انسانی نرسید 

پیگیر تایپکات هستم

میشه برا اینکه خونه بخریم یه صلوات بفرستی✨️❤️؟           🔹💎Ben mavi gözlü bir kızım💎🔹️
گفتم "نتونستی بری انسانی" خودت گفتی ارزوت وکالت بود ولی بخاطر مدرستون نمرت به انسانی نرسید  پ ...

آره عزیزم نتونستم برم بخاطر نمره اینا عاشق وکالت بودم

مخالفان رپیلای نکنند!
گفتم "نتونستی بری انسانی" خودت گفتی ارزوت وکالت بود ولی بخاطر مدرستون نمرت به انسانی نرسید  پ ...

قرار بود برم دانشگاه آزاد حقوق بخونم وکیل شم....آرزوم تو دلم موند..... کاش هیشکی همچین سرنوشتی نداشته باشه فعلا تنها دلخوشیم دخترا و پسرم خوشگلامه 🥺

مخالفان رپیلای نکنند!
2706