2733
2734
عنوان

از خانوادم متنفرم...

120 بازدید | 11 پست

بابام جلوی بقیه کوچیکم می کنه. تو خیابون سر من و مامانم داد می زنه. فحشای ناموسی بم میده تو خیابون که از خجالت آب میشم اونم بدون اینکه کاری کرده باشم. چشم ناپاکه جوری که اصلا چشمش و از زنا برنمیداره . ازش متنفرم. مامانمم دائم منو با بقیه مقایسه میکنه. چون مذهبی نیستم دائم با هم بحثمون میشه. خواهرمم با اینکه کوچیکه چون دیده کسی حمایتم نمیکنه و مامان بابام از من متنفرن دائم منو امرو نهی می کنه. حالم از این زندگی به هم میخوره . همش تو فکر اینم زندگیمو تموم کنم. یه خواستگار خوبم ندارم که از این جهنم راحت شم . یه کار مضخرف دارم که چاره ای ندارم مجبورم برم با اینکه بابام میتونه حمایتم کنه. امثال من چه راهی تو زندگیشون میمونه جز اینکه همه چیو تموم کنن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
🥺با خدا حرف بزن بیشتر بهش نزدیک شو بخدا یطوری به آرامش میرسونتت که باورت نمیشه🥲❤️

نمیتونیم از بس حال روحیمون بد با خانواده های مزخرفمون و تو محیط مزخرف هستیم اکثر زمانمون کلا روحیه ام داغون 

2740
نمیتونیم از بس حال روحیمون بد با خانواده های مزخرفمون و تو محیط مزخرف هستیم اکثر زمانمون کلا روحیه ا ...

سعی کنید کمتر ببینینشون و هرچیم گفتن یه گوشتون در باشه اونیکی دروازه درسته سخته حرفاشون اذیتتون میکنه ولی اگه خودتونو قانع کنید که چرتو پرت میگن ناخوداگاه اهمیت نمیدید