2733
2739

۶ ماه با پسری تو رابطه هستم امشب که تلفنی حرف زدیم رسماً از من خواستگاری کرد موندم جواب چی بدم 

شرایطش میگم 

من ۲۵ سالمه اون ۳۶ سالشه 

شغلش دوتا دفتر سنگ تو شمال و تهران داره 

خونه هم داره یه ۳ الی ۴ هم زمین داره 

دوست دختر هم قبلا زیاد داشته 

خونه پدر و مادره پسره وسط شهر هست ولی ما خونمون بالاشهر هست 

پسره قدش ۱۷۳ من قدم ۱۶۸ 

از نظر دست و دلباز بودن هم خیلی معمولی هست یعنی اهل بردن رستوران های گرون هست ولی اهل کافی شاپ بردن نیست 

خودش هم گفته وقتی زنم شدی اگه لباس قیمت مناسب بخوای بخری در سال ۳ یا ۴ بار مانتو و کفش و شلوار بگیر اگه هم لباس گرون گرفتی مثلا اگه کفش ۳ میلیونی گرفتی در سال فقط دوبار بگیر 

از لحاظ خورد و خوراک هم کلا عالیه مثلا از این آدمهایی هست که گوسفند زنده میگیره خودش می‌کشه و مصرف گوشت و مرغش کلا زیاده در ماه به نظرتون خسیسه ؟ 

امان از روزی که گدا معتبر شود   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه مثل اکثر مردای ایرانی

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
2740

راستی پدر پسره فوت شده ۲۰ سال پیش و هر چی پسره مال به دست اورده خودش خریده

راستی یه خواهر هم داره که متاهل هست و سه تا پسر داره که پسر سومی داخل تصادف فوت کرده به خاطر همین خواهرش ۵ سال افسردگی شدید داره 

امان از روزی که گدا معتبر شود   

انگار اقتصادیه تا خسیس 

«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ🤲»  **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰**آقایون  درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم😑🚫. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»  پسره تاپیک زده دوست دارم موقع نماز چادر سرم کنم                   
2706