2733
2739
عنوان

به شدت از لب و دهن خودم متنفرم +عکس ،بیایت ببینید مشکلش چیه🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1569 بازدید | 114 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم میری یه پزشک زیبایی ، با فیلر لب و فیلر چونه یجوری میشی که دوست داری وایسی جلو آینه زل بزنی به ...

برم پیش چ دکتری؟پوست؟

یا دندون پزشکی برا فکم؟

افکار منفی را کنار بگذار...یه سری به تاپیک هام بزن شاید به دردت خورد... https://harfeto.timefriend.net/16806231642489   اینم لینک چالش ناشناس اگر مشکلی یه سوالی داری بنویس اینحا میرم میخونم و توی تاپیک چالش ناشناس شات سوال شما میزارم و جوابتون رو می‌نویسم💕
2728
بله وقتی روی چونه موی زائد دربیاد یا جوش بزنه نشانه بهم ریختگی هورموناس

رفتم دکتر پوست ی آزمایش نوشت

بعد دیگه خودش هم بلد نبود آزمایش رو بخونه

ی خورده من من کرد و چرت و پرت گفت ..منم اهمنیت ندادم

حتی نگف چمه

افکار منفی را کنار بگذار...یه سری به تاپیک هام بزن شاید به دردت خورد... https://harfeto.timefriend.net/16806231642489   اینم لینک چالش ناشناس اگر مشکلی یه سوالی داری بنویس اینحا میرم میخونم و توی تاپیک چالش ناشناس شات سوال شما میزارم و جوابتون رو می‌نویسم💕
اره اسی  رژشم اصلا جالب نیست

اره رنگ رژت به پوستت نمیاد

تابوتم را پزشکان حمل کنند تا همه بدانند هیچ طبیبی نمی‌تواند جلوی مرگ را بگیرد،همه طلاهایم را در مسیر حرکتم بریزید تا مردم بدانند مال نتوانست نجاتم دهد،دستهایم را از تابوت بیرون بگذارید تا همه بدانند باید با دست خالی رفت》.                                                              کوروش کبیر
اره اسی  رژشم اصلا جالب نیست

باش میزارم وایسا

2740

عزیزم به این خوبی

چه ایرادی داری که انقد نقاز رو خودت میزاری عزیزدلم انقد به خودت انرژی منفی نده اعتماد به نفس داشته باش یه جوری تعریف کردی گفتم نکنه خدای نکرده ایرادی داره صورتت🥺💔

این که اصلا چیزی نبود....

ولی حالا که خودت انقد حساس شدی یه سی سی به چونت ژل بزن بیاد جلو تراز بینیت بشه

منم خواهرم که بینمشو عمل کرد نوک بینیش جلو تر از چونش بود اونم حساس بود رفت دکتر بهش گفت فقط کافیه چونتو یه سی‌سی ژل بزنی بیاد جلو تراز بینیت بشه

همین

وگرنه صورتت ایرادی نداره عزیزم

لبتم به این خوبی و کوچیکی چه ایرادی داره خیلیم فرمش نچرال و قشنگه

منتهی اگه عین خیلی خانما... لبای حجیم باب پسندته

میتونی لبتم ژل بزنی ولی به نظر من نیاز نیست واقعا...نچرال زیبا تره🌿

"من از امروز شروع به تغییر میکنم" ✨️🌱 ^۱۴۰۳/۱/۱۲^ تغییر مثبت🌿🤍 رو به جلو...🏃‍♀️ دیگه بی انگیزه و ناامید نیستم نسبت به زندگیم 🙂 شاید یه روزایی حالم خیلی بد بود، اما یاد گرفتم که:✨️🌱 زندگی همیشه قرار نیست ایده ال باشه... قرار نیست همیشه بخندی همیشه کارای مثبت کنی همیشه فکرت و رها کنی... یه جاهایی هم زندگی سختی داره غم و غصه داره ناراحتی داره گریه داره! که وجود همه اینا لازمه زندگیه! نباید ناامید شد✨️🫂🤍 شروع دوباره 🏃‍♀️🤍🌿 خودش یه برد محسوب میشه🌱 خودت حال خودتو خوب کن و با کارای کوچیک توی خودت انگیزه ایجاد کن. حذف ادمهای سمی از زندگیت🦋 اولین قدم برای خوب کردن حالته...
برم پیش چ دکتری؟پوست؟ یا دندون پزشکی برا فکم؟

اگر میخوای دندون ها و فک رو درست کنی ، دندانپزشک متخصص ارتودنسی 

اگر میخوای تغییری توی فرم لب و چونه ایجاد کنی ، پزشک های عمومی که کار زیبایی انجام میدن و فیلر تزریق میکنن

معماری رشته و کارمه. فامیلیم نیست💚سعی میکنم همسر و مادر کاملی باشم باوجود شاغل بودن.
عمل فک و چونه 

نه بابا عمل چیه🙄🙄🙄اصلا لازم نداره😕

"من از امروز شروع به تغییر میکنم" ✨️🌱 ^۱۴۰۳/۱/۱۲^ تغییر مثبت🌿🤍 رو به جلو...🏃‍♀️ دیگه بی انگیزه و ناامید نیستم نسبت به زندگیم 🙂 شاید یه روزایی حالم خیلی بد بود، اما یاد گرفتم که:✨️🌱 زندگی همیشه قرار نیست ایده ال باشه... قرار نیست همیشه بخندی همیشه کارای مثبت کنی همیشه فکرت و رها کنی... یه جاهایی هم زندگی سختی داره غم و غصه داره ناراحتی داره گریه داره! که وجود همه اینا لازمه زندگیه! نباید ناامید شد✨️🫂🤍 شروع دوباره 🏃‍♀️🤍🌿 خودش یه برد محسوب میشه🌱 خودت حال خودتو خوب کن و با کارای کوچیک توی خودت انگیزه ایجاد کن. حذف ادمهای سمی از زندگیت🦋 اولین قدم برای خوب کردن حالته...
بیشتر جای جوش بود  چی خوبه ؟؟ منم دارم سیاه شده مثل لک هست

سرم الفا اربوتین اوردینری

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

به صورتت کاملا میاد چقد قشنگیییی

تابوتم را پزشکان حمل کنند تا همه بدانند هیچ طبیبی نمی‌تواند جلوی مرگ را بگیرد،همه طلاهایم را در مسیر حرکتم بریزید تا مردم بدانند مال نتوانست نجاتم دهد،دستهایم را از تابوت بیرون بگذارید تا همه بدانند باید با دست خالی رفت》.                                                              کوروش کبیر

عاشق این مدل لبم بخدا 🥲

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
2706