2733
2734
عنوان

به شدت از لب و دهن خودم متنفرم +عکس ،بیایت ببینید مشکلش چیه🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 1589 بازدید | 116 پست

چونت و فیلر بزن

این رنگ رژم نزن

به پوستتم یکم برس که روشن تر شه یکم لک داری

برای ارتودنسی پیش دکتر دیگه ای برو چکاپ شی

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اسی مطمنم مشکل فکته احتمالا با ارتو دسی یا فکک بند درست میشه ای کاش از یه زاویه بهتر عکس بدی

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و سپتامبر2024 میرم دانشگاه(چین)

خب اول از همه ارتودسی یکم حالت لب و بعد میکنه مورد بعد چونه بزار لبات و یکم ژل بزن بعد هم دماغ عمل کنی میشی هوری پری 

ولی بزار یه چیزی بهت بگم اینقدر از خودت بد گفتی تو ذهنم گفتممم مگه چیه قیافه اش بعد که دیدمت میخواستم فوشت بدم چون بد نیستی بابا خودت حساسی 

2731
دندونای پایینت اومدن جلو

خورد بکشن خدانکنه دندونام‌ 

ک اسیر شدم هر چی خرجشون،میکنم درست نمیشن

افکار منفی را کنار بگذار...یه سری به تاپیک هام بزن شاید به دردت خورد... https://harfeto.timefriend.net/16806231642489   اینم لینک چالش ناشناس اگر مشکلی یه سوالی داری بنویس اینحا میرم میخونم و توی تاپیک چالش ناشناس شات سوال شما میزارم و جوابتون رو می‌نویسم💕
گذاشتم آتیش بگیرم من بمیرمممم خلاص بشم برم‌گم شم، با این لب میمونیم

دندونای ردیف پایین ارتودنسی نمی‌خوان احتمالا

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

لبات قشنگه فقط رنگ رژت به رنگ پوستت نمیاد

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
2740

با بینی و لب ات کاری نداشته باش ها 

ژل هم نزن برای برطرف کردن مشکل چونه ات چون موقتی هست 

فقط عمل 

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 
زشت نیس دندونات فک کنم بزرگه اره؟

نه نیستن

افکار منفی را کنار بگذار...یه سری به تاپیک هام بزن شاید به دردت خورد... https://harfeto.timefriend.net/16806231642489   اینم لینک چالش ناشناس اگر مشکلی یه سوالی داری بنویس اینحا میرم میخونم و توی تاپیک چالش ناشناس شات سوال شما میزارم و جوابتون رو می‌نویسم💕

اسی اول از همه چرا از کسی واسه صورتت نظر میخوای؟ 

هرکی نظر داد بزن تو دهنش این یک 

دوم اینکه من واقعا واقعا هیچ عیبی ندیدم شما فقط دندونات جلوعه همین میخوای برو پیش دکترت بگو اذیتی یه راه حلی بده بهت باز 

ولی درکل خودتو دوست داشته باش 

من خودم بینیم گوشتیه یه مدتی خیلییی درگیرش بودم از عملم مطمئن نیستم از وقتی پذیرفتمش هم خودم حالم بهتره هم بقیه میگن به صورتت میاد 

بعد از بالا بردن اعتماد به نفسم چه پیشنهادایی که نمیگیرم . فقط اینو بدون تو هرچی هستی خوبی نه کم داری نه زیاد 

2706