2737
2734
عنوان

چرا فکر کردین دختراتون رو تو خونه نگه دارید خوشبخت میشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 44 پست
خونه جدا زندگی میکنی درامد داری واس خودت؟ آزادانه بدون هیچ دخالتی 

خونه ندارم ولی درامد چرا

ولی شده چند روز تنها خونه بمونم

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
اسی اینایی نوشتی دلیل استقلال خوشبختی کسی نیست 

ولی نداشتن اینا دلیل بر بدبختیع چون دخترامون واقعا بلد نیستن در برابر بقیه به ایستن

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون خیلی سخته من نمیتومم باور کنم دختری بره سرکار و بتونه پول. رهن کرایه خونه همزمان بده مخصوصا تهرا ...

نمیدونم چرا میخوان بکوبونن تو صورتم حرفامو

من گفتم بزارید دختراتون یاد بگیرن 

2728
اون خیلی سخته من نمیتومم باور کنم دختری بره سرکار و بتونه پول. رهن کرایه خونه همزمان بده مخصوصا تهرا ...

خب الان اسی گف مستقل! ینی بدون دخالت خانواده آزاد خرج خودتو در بیای

و خونه اداره کنی رو پای خودت بایسی بتونی راحت دانشگاه بری هر جا خاسی تنها بری کاریت نداشته باشن و ......خودت تصمیم بگیری واس زندگی شخصی

اینکه خرید خونه کنی معنیش استقلال نیس خیلیامون انجام میدیم

و بقیه چیزااا

نمیدونم چرا میخوان بکوبونن تو صورتم حرفامو من گفتم بزارید دختراتون یاد بگیرن 

استقلال به داشتن خونه نیست والا داداش من خونه داره ولی بابام گزفته براش همه قبض اب و برقشو میده پول تو جیبی هم بهش میده والا منی ک داخل خونم  و شاغلم  از، داداشم مستقل ترم

😎💚🐬
خب الان اسی گف مستقل! ینی بدون دخالت خانواده آزاد خرج خودتو در بیای و خونه اداره کنی رو پای خودت با ...

اخه اسی سنی ندازه همش هفده سالشه عزیزم ولی تا این حد استقلال خوبه نسبت به سنش من هم سنش بودم پسره بهم متلک میگفت فرار میکردم😟

😎💚🐬
2738
خب الان اسی گف مستقل! ینی بدون دخالت خانواده آزاد خرج خودتو در بیای و خونه اداره کنی رو پای خودت با ...

ببین منظورش اینه بعضی دخترا حتی اجازه تنهایی خرید رفتن یا بیرون موندنو ندارن...این بده

🤨🤨🤨

خو میخوای اثبات کنی مستقل نیستم؟باش من مستقل نیستم

ولی مث دخترایی که افتادن تو خونه هم نیستم بلدم از خودم دفاع کنم 

شغلت چیه اسیی

لوازم آرایشی وبهداشتی میفروشم

ببین منظورش اینه بعضی دخترا حتی اجازه تنهایی خرید رفتن یا بیرون موندنو ندارن...این بده

اینا عادت ندارن یکی مث خودشون نباشه

Like 😍👌

چه عجب یکی پیدا شد انرژی بده همه دارن اثبات میکنن که من مستقل نیستم یا حرفام اشتباهه

2706