2737
2734

کاربر : هرچیزو

فعلا به نینیار گفتم تعلیقش نکنه چون میخوام ازش شکایت کنم اشنا دارم

تاپیکاشم ببینید خیلی نامحسوس داره میگه دعای رحمانی گرفته و تاثیر داشته و خیلیا بهش گفتن شماره بده واقعا خدا لعنت کنه چنین ادمایی رو ۲۰۰ هزارتومن ازمن گرفت

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲

کلا اعتماد کردن اشتباهه به اینجا اشتباه تر

حداقل خدا کنه پولتون دوباره زنده شه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
کلا اعتماد کردن اشتباهه به اینجا اشتباه تر حداقل خدا کنه پولتون دوباره زنده شه

دقیقا منکه دیگه اصلا اعتماد نمیکنم یه خانمی میگفت سرهمین قضیه ازم ۱۲ میلیون گرفتن 

دقیقا منکه دیگه اصلا اعتماد نمیکنم یه خانمی میگفت سرهمین قضیه ازم ۱۲ میلیون گرفتن 

گلم بحساب کی پول واریز کردین

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...

تو همین نی نی سایت؟😳😳

چطور تونست اعتماد کنه اخه خدا نگذره از اونایی که انقدر راحت پول مردمو میخورن

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋
تو همین نی نی سایت؟😳😳 چطور تونست اعتماد کنه اخه خدا نگذره از اونایی که انقدر راحت پول مردمو میخور ...

اره گلم همینجا 

گاهی اشتباه پیش میاد 

من خودم تاحالا گول نخورده بودم اولین بارم بود اخرین بارمم شد

بعضیا اینقدر نا محسوس کلاه برداری میکنن حتما اون بیچاره ام نمیدونسته🥲

اره گلم همینجا  گاهی اشتباه پیش میاد  من خودم تاحالا گول نخورده بودم اولین بارم بود اخری ...

اره عوضش تجربه میشه

براش ناراحت شدم 

2706