2737
2734
عنوان

از مسافرت متنفر شدم

140 بازدید | 3 پست

شوهرم از مسافرت متنفرم کرده ،همیشه تو مسافرت باهام دعوا می کنه ،به خدا دوست ندارم باهاش مسافرت برم ،کلی هزینه می کنه ولی کلا تو مسافرت حق هیچ اعتراضی ندارم کلا اوضاع باید بر وفق مرادش باشه هرچی گفت بگم چشم وگرنه از دماغم میاره امروز از مسافرت برگشتنی چنان دعوایی باهام کرد و فحشم داد جلوی بچم خردم کرد،تو خونه که آروم شده بود گفتم همیشه تو مسافرتا باهام دعوا می کنی (یکی هم زد ه بود رو دهنم لبم خون اومد)دوست ندارم باهات مسافرت بیام ،از این به بعد با دوستات برو ،خانوادگی کلا دعوایی هستن ،بخدا تو جمع های خودشون هم باهم جنگ می کنن،میگه من با خانوادم بهم خوش می گذره ولی به خدا این همیشه از دماغم میاره ،الانم دارم گریه می کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلیل دعواتون چی بود  دنبال راه حل باش نه که بگی دیگه سفر بی سفر

نمی دونم یه مثال می زنم  شما ببین حق باکیه 

مثلا ما یه فلاکس جدید خریدیم اولین بار بود مسافرت می بردیمش،برداشته گذاشته پشت صندوق همین که درقندوق رو  باز کردم افتاد شکست ،طوری افتاد که من خودم شوک شدم ،دعوا نکرد باهام ولی می گفت مقصر تویی ،البته از استثنائات بود دعوا نکرد ،کلا باید همش مراقب باشم حرفی نزنم ناراحت شه واین برای من سخته ،انگار دارم خودم رو عذاب می دم بعدشم که عصبی می شه رکیک ترین فحش هارو می ده بهم

2728