2733
2734
عنوان

با شوهرم قهرم چیکار کنم ک امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 7116 بازدید | 126 پست

اگ بری منت کشی پرو میشه اسیری از دستش دیگه هر روز قهر میکنه وباید تو بری منت کشی در حالی اعصاب خودت خورد میشه ولی اون رفته دنبال خوش گذرونیش   قهرو بهونه کرده بره با رفقاش بگرده 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینو بهش بگو 

میدونم اقاییم عصبیع الان حیف که قول دادم سکوت کنم وگرنه دلم میخاس بهش زنگ بزنم و از صداش انرژی بگیرم عشقم نمیدونه صداش با قلب من چیکار میکنه 

بهد خودش برمیگرده میزنگه😁

حالا صبر کن تا بیاد خونه ببین چی میشه، چی میگه...

ولی حتما وقتی برگشت باهاش صحبت کن و یه سری از انتظاراتت رو خیلی واضح بهش بگو

مثلا بگو وقتی مشکلی داریم دلم میخواد بشینیم باهم خیلی آروم و منطقی صحبت کنیم و حلش کنیم و تا وقتی مشکلمون حل نشده هم دیگه رو تنها نذاریم.

بهش بگو از نظر من خیلی بی احترامیه که میدونی من از دستت ناراحت و دلخورم بعد منو ول کردی رفتی بیرون.

اگه یه سری از این چیزا رو یادش بدی دیگه فکر نکنم همچین مشکلی پیش بیاد 

فقط عزیزم اینو در نظر داشته باشه که اگه تو دوران نامزدی که هنوز تازه و جدیدین برای هم دیگه و هنوز تکراری نشدین رفتارش اینه و تو رو توو ناراحتیت تنها ول میکنه میره سراغ دوستاش پس بعدا مثلا چند سال دیگ میخواد چیکار کنه؟ منظور این که الان باید کلی شوق و ذوق داشته باشه 

پس باهاش حرف بزن و ی سری از انتظاراتت رو واضح بهش بگو

حالا صبر کن تا بیاد خونه ببین چی میشه، چی میگه... ولی حتما وقتی برگشت باهاش صحبت کن و یه سری از انت ...

دو بار زنگ زد بر نداشتم..الانم اومدم تو اتاق خواب خودمو ب خواب زدم

وقتی اومد چیکار کنم؟

ن .دو بار زنگ زد منم برنداشتم

وا ازونموقه کاسه چه کنم برسرت گذاشتی باز حالا ک زنگ زده ناز کردی😐

گریه مکن که سرنوشت گر مرا ازتو جدا کرد عاقبت دلهای ما باغم هم آشنا کرد.....
آره خوبم🙄، شوهر من همچین پیامی میفرستم خودش متوجه میشه شوخی کردم و میاد آشتی، با آدمای شکاک زندگی ن ...

برای همه نمیشه این نسخه را پیچید

خوشحال بودن تنها انتقامی است که انسان میتواند از زندگی بگیرد
2706