2737
2739

متاهله و بچم داره می خواهیم روز و شب شوهرش آدم بیخیالیه و کلا شب تا صبح خوابه کلا فقط از سرکار میاد غذا میخوره می‌خوابه اینم خیلی خوشگل هست و به خودشم حسابی میرسه آبان تو سرچ اینستاش دیدم با پسری که من ردش کردم چون فک کرد من مجردم ریخته رو هم پسره واقعا جذاب و دختر گول زنه یعنی هر زمانی نمیتونه راحت نادیده بگیرتش الآنم فک کنم عاشق دختر داییم شده چون طرف از تهران پاشده اومده اینو ببینه چون بچشو آورد دیروز پیش من گفت میرم جایی تابلو بود که می‌ره پیش اون چیکارش کنم خیلی ناراحتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

کاری نمیشه کرد فقط بچشو نگه ندار 

بعدا لو که بره شمارو میندازه وسط

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
هیچ کاری از دستت برنمیاد

میگم  اینستامو نصب کنم به طرف دایرکت بدم تهدیدش. کنم چون دختر داییم نمیدونه این به من پیشنهاد داده می‌خوام پسرره رو بشورم پهن کنم شوهرم نمیزاره اینستا داشته باشم خیلی فکرم درگیره چن روزه حالم بده سده این باهاشه به نظرتون به دختر داییم بگم چی میشه 

من جای دخترداییت خجالت کشیدم و حالم بهم خورد از خودم

اون از نظر خودش فک می‌کنه این کارش خیانت نیست همش از شوهرش منابع که فردا اگه چیزی پیش اومد بگه این چیزا بوده که رفتم با یکی دیگه

2706