2733
2739

من ۸ ساله باهاش جاریم آدمه بدی نیس تیکه و اینای خودشو میتدازه اما تو کل این ۸ سال ۱ بار منو پاگوشا کرده یه بارم تولد پسرش دعوت کرد منم هروقت برا بچه هام تولد گرفتم دعوت کردمش شب یلدا دعوت کردم اما اون تولد بچه هاشو پیشه فامیله خودش میگیره بیاید بقیشو بگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا آدمیه ک خیلی روکه از این روک بدا ک حرفاش بهت بر میخوره الان منو داداشم باهم یه ویلای نیمه ساخته خریده بودیم ک این عید تکمیلش کردیم اینم هی از قبل میگفت ویلاتونو کامل کنید بیایم دیگه خیلی برام زور داره دعوتش کنم به نظرتون اگه باز تیکشو انداخت چی بگم

2728

خوشی زده زیر دلتون

بابا توروخدا بفکره زندگیتون باشید

من منظور بدی ندارم اسی

ولی دغدت خیلی کوچیکه

بخدا مردم مشکلات یدارن ک فقط متوسل شدن بخدا میغمبر

بیخیال جاریت میتاین بزن تو دهنش همون لحظه نمیتانی دیگه غصه نخور

زندگی نامه ای من تا ابد..... من در تاریخ 01/07/1402 بدترین اتفاق زندگیم رخ داد خیلی برای اتفاق وحشتناکی ک برام افتاد ب دستو دامن ۱۴معصوم ۵تن خدا و... افتادم ولی قطع امیدم کردن من ب حدی تلاش کردم ک این مشکلم حل بشه ک با موی سرم سفید و استخوان تنم آب شد ولی حل نشد هیچ بدترم شد           من در تاریخ07/01/1403 تصمیم گرفتم دکیه برای این قضیه و مشکلم تلاشی نکنم تصمیم گرقتم خودشکی نکنم ولی تا اخر عمرم با خنده خداحافظی کنم تصمیم گرفتم برای همیشه این دردمو بزارم یه گوشه از قلبمو باهاش سر کنم تا زمانی که موعده مرگم برسه لطفا ن کسی دعا کنه مشکلم حل بشه نه دلداریم بده.... من مثل یک مریض سرطان خون قطع امیدم.... سلام روزای پر از درد تاریخ این امضا هفتم فرودین هزارو چهارصدو سه  
خوشی زده زیر دلتون بابا توروخدا بفکره زندگیتون باشید من منظور بدی ندارم اسی ولی دغدت خیلی کوچیکه ...

مشکلاته بقیه به من چه ربطی داره این موضوع ذهنه منو درگیر کرده منم بیانش کردم کمک خواستم خب شما برو تاپیکه کسای ک مشکل بزرگ دارن

جاریت منایاد هنسایمون میندازه همش بچه اش خونه مابود مناتولدش دعوت نمیکرد الان دیگه دارم پیرمیشم هنوز یادم نرفته ک چقدر خربودیم اینقدر بش رومیدادیم .خب حق داری ی ادم رومخی را نخوای دعوت کنی بنظرم بگو سهمما فروختم ب داداشم

2740
نه دلم میخواد یه تیکه مثله خودش بندازم بش بربخوره نیاد

یبار که گفت بنداز گردن داداشت

بگو داداشم از اول شرط کرده غریبه نره و بیاد

فقط خودنون خواهر برادری

اونم فامیلا زنش نمیگه بیاان میگه غریبه نیاد

دست منم نیست مال شراکتیه

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃