2752
2734
عنوان

خواستگاری از این دختر درسته؟!⭕

| مشاهده متن کامل بحث + 734 بازدید | 76 پست
اسی خدایی راستشو بگو  اگه پروتز نمیکرد ولی سینه هاش کوچک بود قبولش میکردی ؟

وا چه ربطی داره من با سایر ۶۰ ازدواج کردم ، مگه میخوان مشک آب بخرن ، آدم بعد از ازدواج و بچه کلی تغییر میکنه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وا چه ربطی داره من با سایر ۶۰ ازدواج کردم ، مگه میخوان مشک آب بخرن ، آدم بعد از ازدواج و بچه کلی تغی ...

یعنی میخوابیدی تخت میشد ؟ 

چند کیلو بودی ؟ 

من ۴۸ ام 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
وا چه ربطی داره من با سایر ۶۰ ازدواج کردم ، مگه میخوان مشک آب بخرن ، آدم بعد از ازدواج و بچه کلی تغی ...

اخه اسی گف نمیگرفتم 

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
یعنی میخوابیدی تخت میشد ؟  چند کیلو بودی ؟  من ۴۸ ام

اره چه عیبی داره؟ تازه من ۶۰ کیلو بودم!!!!! ژنتیک سینه هامون کوچیکه ته تههههش به ۸۰ میرسیم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
والا داداشم اینطوری میگه

اصلا ببخشید داداشت چجودی روش نیشه در مورد خصوصی ترین جای بدن یه دختر غریبه بیاد با شما حرف بزنه 

اخه اسی گف نمیگرفتم 

عجب خواهر شوهری !!! بیچاره عروس آینده شون

اره چه عیبی داره؟ تازه من ۶۰ کیلو بودم!!!!! ژنتیک سینه هامون کوچیکه ته تههههش به ۸۰ میرسیم

شوهرت جیزی نگفت ؟ 

میشه بکی چند کیلو بودی ببین من مثل خودم زیاد دیدم 

شرایطمم خیلی خوبه خداروشکر ولی این باعث میشه همش حسرت لخورم اگه اینم اوکی بود دگ چم بود 

😭