2733
2734

اگه کسی اومد منم ببرین

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزرائیلم

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב
2728
با عبادت زیاد میتونی همه جا سیر و سلوک کنی

قهرم   هم با خودم هم با خدا کمتر  شده نمازام ولی روزهمو میگیرم  مسهممو میخوام از دنیا   وگرنه ک ببره همون جهنمش  قششششنننننگ اتیش دررررست و حسابی   و عذاب  درررست بده اینجور نیمه جون تو عذابم گذاشته ک چی 

2740
قهرم   هم با خودم هم با خدا کمتر  شده نمازام ولی روزهمو میگیرم  مسهممو میخوام از دنیا ...

الهی 

چرا عزیزکم 

حیف عمر نازنین ات نیست ک داره با این حال میگذره

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .
بیا کنارم بشین 😢💔😪

هعی.. 

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚

ناشکری نکن.

تجربه‌گر امروز زندگی پس از زندگی سالها بخاطر ناشکری و آرزوی مرگ تو برزخش عذاب شده بود.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
الهی  چرا عزیزکم  حیف عمر نازنین ات نیست ک داره با این حال میگذره

عمر  مثلا نازنیم ب پژمردهترین حالت ممکن  رد شد    خدا واقعا از جونم چی میخواد من موندم 😒 واقعا ازم چ انتظاری داره شلخ در میارم   اصلا درکش نمیکنم   منو انداخاه تو خانواده ای ک دین و ایمون صفرررر در خد لجن  بعد دوتا بچه با وجود اندرو متریوز ۱۵ سانتی بهم داد ک نمیتونستمممم  جلوگیری کنم با مصرف قرص چون بزرگتر میشد دستگاهم ک برام اول عروسی نمیزاشتن دکترا ۰۰ خلاصه بگم همه نوع بلایی ب سرم امد  دیگه نشستم منتظر ملک موتم انشا الله  یه جیزی بکم  واقعا حالنو درک کنین 

ناشکری نکن. تجربه‌گر امروز زندگی پس از زندگی سالها بخاطر ناشکری و آرزوی مرگ تو برزخش عذاب شده بود.

بدررررررررررررررررک ک عذاب بشم فقط برم فقط نباشم  اصلا خود اتیش باشم اصلا تو حلق مارها باشم   حد اقل بفهمم  خدا دوستم نداشت  قشنگ حالیم شه  من اینطوری تو این دنیا ب نفهمی رسیدم  دارم کافر میشم قبلش ببره نزاره بدتر شه حالم  خودش ک میبینه نمیبینه واقعا فکر کرده من چقدر صبر دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! الان مثلا فرست داده ب من ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من فرست نخوام کیو باید ببینم ؟ برم خودکشی کنه حله ؟ همینو میخواد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بدررررررررررررررررک ک عذاب بشم فقط برم فقط نباشم  اصلا خود اتیش باشم اصلا تو حلق مارها باشم &nb ...

😑هر جور راحتی...

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
2706