2737
2734
عنوان

فروشندگی و اینا خوبه به نظرتون ؟؟

56 بازدید | 10 پست

اونایی که از این جور کارا میکنید بیاید نظر بدید من ۲۰ سالمه میخوام درسم تموم شد برم سر کار مستقل شم پول در بیارم 

کار برای رشته خودم نیست ( لطفا نپرسید نمیتونم بگم ) 

بعد من کلا از این دخترا بودم که خیلی محدود بودم و تا سر کوچه هم اتنها نمیرفتم بعد اصلا اعتماد به نفسشو ندارم برم مصاخبه و اینا هیچ سابقه ای ام ندارم 

احساس میکنم گند میزنم و خیلی بی اعتماد به نفس جلوه میکنم یا سوتی بدم و آبروم بره و بچه گیرن بیارن و بهم زور بگن ( چون قیافه و هیلکن عین یه بچه مدرسه ای هس قدمم کوتاه )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب فروشنده ها هم معمولا سر زبون و اعتماد به نفسشون زیاده 

مخصوصا اگه صاحب کار داشته باشن بیشتر برا فروش تلاش میکنن اگه بیانت خوب باشه بهتره

❤️بَشِه ی خوب سایت ❤  /// بعد از سه سال با کاربری جدید برگشتم ✨️  چیزی که دوسدارم اینجا بگم اینه که اگه فرزند داری و بلوغو شعور فرزندآوری رو هم داشتی ؛ بهش قضاوت نکردن و سرش تو کار و زندگی خودش بودنو یا بده ؛ جامعه ی ما بشدت به این فرهنگ نیاز داره ؛ به اندازه خودت تاثیر خوبتو بزار  ...
2728
2738
خب فروشنده ها هم معمولا سر زبون و اعتماد به نفسشون زیاده  مخصوصا اگه صاحب کار داشته باشن بیشتر ...

پس سر چه کاری برم اخه تو دیوار میگردم همش از این کارا هست 

راستش منم تصمیم دارم برم فروشندگی منتهی مغازه بابام 

خونه جهادی هم میخوام تدریس زبان و اوریگامی و نمد دوزی داشته باشم برای رنج بچه ها 

یه دوره هم هست برای دارو خونه که میگذرونی بعد میری داروخونه کار میکنی اینم خوبه