2737
2739

شوهرم نمیداره ببینم ،مجبورم دان کنم نت ها گرون شدن میتزسم وای فای خونه تموم بشه شوهرم دعوام کنه قسمتا خوبش کسی که خیلی پیگیره بهم بگه فقط اونا برم ببینم لطفا ممنونم ساعت پخش تکرارم میگین هر زمان خونه نبود ببینم لااقل 😍😘😘😘😘

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حامد طهماسبی رو حتماااا ببین 

یه قسمتی ام بود با خانومش بدرفتاری کرده بود  خیلی قشنگ بود 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2740

امروز

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            

چرا شوهرت نمیذاره

چ حقی داره ک نذاره اصلا😐

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
حامد طهماسبی رو حتماااا ببین  یه قسمتی ام بود با خانومش بدرفتاری کرده بود  خیلی قشنگ بود& ...

وییی اینکه به خانوما بد رفتاری میکنن دوس دارم اخجون برم به شوهرم درس اخلاق بدم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

برنامه امشب و اون خانمی که تشنج کرد و دبیر بود خیلی خوب بود،😰🥺🥺🥺

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
وییی اینکه به خانوما بد رفتاری میکنن دوس دارم اخجون برم به شوهرم درس اخلاق بدم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣  

اصلا میخکوب شدم خیلی تجریه ش جالب بود خیلی

اسمش بهروز عظیمی 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2706