2733
2734

تازه وارد محیط اجتماع و دانشگاه شده بودم به واسطه یه اشنا برام خواستگار اومد پسره کارمند بانک ملی بود ارشد داشت خونه ماشین داشت یه بار هم نه چند بار اومدن ولی من فکر میکردم قراره زندگیمو خودم بسازم قراره تنهایی از این دختر مستقل ها بشم 

الان چیشد؟ ۲۳ سالمه شجب تا صبح کار میکنم کار میکنم که چی؟ شکم خواهر معلولمو سیر کنم و پول سیگار بابامو بدم 

من پدر مادرم تو نوزادی جدا شدن و با مادربزرگ پدری بزرگ شدم بابام یه معتاد که شب تا صبح نشسته تو خونه 

همینا همون اولش منی که کل دوران راهنمایی دبیرستانم تیزهوشان بودم کل هزینه تحصیلم حتی کتابام بورسیه بود با رتبه ۳۱۷ منطقه ۲ فرستادنم فرهنگیان الان یه معلمم که کل حقوقم به قرض و قسط میره شاکرد خصوصی و مشاوره و فروش انلاین به زووور در حد گذروندن روزمره درمیارم ذوز به روز به مسعولیت هام ایترس هام بیشتر میشه 

هزینه درمان خواهرم و الان دیگه خورد و خوراک خونه رو هم مامانجون نمیخره 

همه بهم میگن ازدواج کن اگه مامانجون نباشه خپاهرت تا اخر عمر میوفته رو گردن تو پدرتم برای راحتیت نمیذاره ازدواج کنی 

من چقدر احمق بودم نمیفهمیدم 

از بس نمیرسونم دنبال شغلم میخواستم برم فروشنده بمونم دوستام گفتن زشته تو معلمی نرو 

خدا میدونه با این مزخرفات که الان وقت ازدواج نیست و درس بخون و مستقل بشو و ... چنتا دختر و بدبخت کردن

بیاین این تاپیکم☺️🧡            https://www.ninisite.com/discussion/topic/12894909/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%b1%d9%81%d8%a7%db%8c-%d8%af%d9%84-%d9%85%d9%86-%d8%a8%d8%a7-%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d8%b1%d8%b2%d9%85%db%8c%d9%86%d9%85?postId=325798262

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا میدونه با این مزخرفات که الان وقت ازدواج نیست و درس بخون و مستقل بشو و ... چنتا دختر و بدبخت کرد ...

من کاری با بقیه ندارم ولی کاش یه بزرگتر دلسوز همینا رو یاد من میداد ،خیلی از فرصتای زندگیمو سر درس خوندن سوخت دادم 

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
2728
خدا میدونه با این مزخرفات که الان وقت ازدواج نیست و درس بخون و مستقل بشو و ... چنتا دختر و بدبخت کرد ...

درس بخون و مستقل سو و وقت ازدواج نبودن مزخرفات هست ؟؟؟؟

بدبختی هست 

خوشبختی رو فقط تو شوهر میبینی یعنی ؟؟؟

نه اتفاقا مشکل ما ایرانی ها اینه که از همون اول بهمون گفتن باید شوهر با اسب سفیدش بیاد مارو خوشبخت کنه !!!!

استارتر هم از کجا معلوم الان شوهر کرده بود و خوشبخت بود ؟؟؟؟؟

در حالی که الان به معلم موفق هست که داره خرجی خانواده اش هم میده 

الهی چه سخت واقعا ..به حق امام زمان عج ان شا الله گشایش و فرجی تو زندگیت ایجاد بشه نگران نباش خدا ن

میبینه محبتت رو و جبران میکنه 

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید

این بقول شما مزخرفات واسه همه خانما صدق نمیکنه 

با توجه به شرایط از هر نظر خانم خودش تصمیم بگیره 

ولی در نهایت تحصیلات خیلیییی زیاد مهمه برای همه

از نظر رشد فرهنگی و اجتماعی و جایگاه و ...

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2738
درس بخون و مستقل سو و وقت ازدواج نبودن مزخرفات هست ؟؟؟؟ بدبختی هست  خوشبختی رو فقط تو شوهر ...

آره اگه با همون کارمند بانک ازدواج کرده بود خوشبخت تر بود من اگه تو سن ۱۸ سالگی با خواستگار پر و پا قرصم ازدواج کرده بود کل مسیر زندگیم دچار تغییر خیلی بزرگی میشد گاهی ازدواج همش بدبختی و از دست دادن فرصتها نیست برای بعضی ها امثال منو ایتارتر باعث بهبود زندگی هست همش از ازدواج بد خوندن تو گوش همه 

درخواست دوستی رد میکنم 
این بقول شما مزخرفات واسه همه خانما صدق نمیکنه  با توجه به شرایط از هر نظر خانم خودش تصمیم بگی ...

درسته بانو جان

تحصیلات خوب که نه، عالیه

ولی به شرط اینکه جلوی مسیر طبیعی زندگی و نگیره

بیاین این تاپیکم☺️🧡            https://www.ninisite.com/discussion/topic/12894909/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%b1%d9%81%d8%a7%db%8c-%d8%af%d9%84-%d9%85%d9%86-%d8%a8%d8%a7-%d8%af%d8%ae%d8%aa%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%b3%d8%b1%d8%b2%d9%85%db%8c%d9%86%d9%85?postId=325798262