2733
2734

خیلی درد و سوزش دارم امروز از صبح بعداز دفع همش خونریزی هم دارم

دکتر عمومی رفتم فقط پماد داد و مسهل که فرقی نکرده چیکار کنم خوب بشه زخمه

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

عزیزم خون همراه مدفوع داری یا خارج از اون؟

مثلا شده بعدش دست بزنی به مقعدت خونی باشه؟

من نمیدونم بخاطر یبوست یا نه امروز همراه مدفوع خونریزی داشتم دست به مقعد زدم خونی بود 

میترسم خدایی نکرده چیز دیگه ای باشه 

چقدر ساده بهم ریختی روان مرا/ بریده غصه دل کندنت امان مرا🎶
عزیزم خون همراه مدفوع داری یا خارج از اون؟ مثلا شده بعدش دست بزنی به مقعدت خونی باشه؟ من نمیدون ...

بله زخم شده هم همراه دفع خون ریزی داشتم هم بعدش با دستمال پاک کردم خونی بود

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728