2752
2734
عنوان

شیما کاتوزیانو کسی میشناسه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 18 پست
چرت وپرت زیاد میگ اعتماد بنفسم منشا درونی داره صددرصد ربطی ب اینک کجاهست نداره من خیلیارو میبینم تو ...

من اگه خییلی پولدااار باشم خب به خودم بیشتر میرسم و زیباتر میشم و این باعث میشه خودمو بهتر ببینم . اعتماد به نفس اینه

آره 

قبلا خیلی ویدیو‌ هاشو میدیدم

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
من اگه خییلی پولدااار باشم خب به خودم بیشتر میرسم و زیباتر میشم و این باعث میشه خودمو بهتر ببینم . ا ...

پس ب پولداری ربط داره تاحدودی ن ب کشوری ک توشه البته ک موردای زیادی هستن با وضع مالی معمولی اعتماد بنفس بالایی دارن کسی ک اعتماد بنفسش بخواد با خرج صورت کردن بالابره ک بدرد نمیخوره

دختر باید حیاداشته باشه پرده رو پنجره اتاق منم داره😉
پس ب پولداری ربط داره تاحدودی ن ب کشوری ک توشه البته ک موردای زیادی هستن با وضع مالی معمولی اعتماد ب ...

حالا شما نگو صورت. بگو استایل ، بگو پوشش، بگو کلاسایی که شرکت میکنی و علمتو بالا میبری و حضور موثری که تو اجتماع داری. اصلا همه چیز به پوله 

2731