2737
2734

دوتا عیده دارم :1برم مطبش ازش معذرت خواهی کنم 2_دعوتش کنم یک رستوران شیک ویک کادو براش بگیرم .

خدایش الان فهمیدم اشتباه کردم من کوتاهی کردم من خریت کردم سر هیچی خودمو بد بخت کردم تو این چند ماه خیلی فکر کردم به کار که باهاش کردم. 

دوسم داشت که این همه مدت پیگرم بود حتی اومد در دانشگاهمون من کلی بد بیرا گفتن بهش....

. در خواست دوستی رد. /برای حاجت گرفتن تمام نی نی سایت ها صلوات. /من فرشته نجاتم رو در آینه میبینم. 🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😂 براطنز گفتم خودم میدونم. 

گزینه یک

جگرگوشه مو ۱۵هفتگی از دست دادم ولی معتقدم باوردارم خدایی که توی قرآن خودش گفته من قادرم مرده هارو زنده کنم پس قطعا میتونه پسرمنم بهم برگردونه🙂یه روزی چرخ این دنیا برای ماهم میچرخه کلیک میکنه روی ما ومیگه اینبارنوبت خوشبختی شماهاست!😊بارالها!غلام درخونه تم چرااینهمه منو عذاب میدی؟یه بارمنومیکشتی بهتربود!خدایا منوببخش! غلط کردم فقط منو ببخش وپسرم رو بهم برگردون!😭
ایده دومی

حال براش کادو چی بگیرم 🤣 با این کار یک کادوشیک دوست دارم بگیرم اون چی باشه ؟ 

. در خواست دوستی رد. /برای حاجت گرفتن تمام نی نی سایت ها صلوات. /من فرشته نجاتم رو در آینه میبینم. 🥰
2738
اگه منظورت رله لازم نیس اصلا

نه نامزدم حلقه آوردن رفتن اومدن منم زدم بهم