2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره من و مامانم و خواهرم

ولی پدر نه

پدر اونم چون دلیل داره نمیره

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤(جانم فدای رهبر🇮🇷 💚🤍❤️
2731
جسارتن به کدوم کشور❤️

چون ایران زندگی نمیکنم و راحت تره مسافرت خارجی رفتن، یه سری از کشورای اروپایی رو دیدم

بلژیک و سوئد و پرتغال و اسپانیاو ایتالیاو انگلیس و اسکاتلند و یونان و فرانسه رو فرصت داشتم که برم و از نزدیک ببینم  

اینستاگرام من: me_in_netherlands 
امضات💚صلوات

مرسی عزیزم❤️❤️❤️

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
2738
انشالله باهم دیگه کلی جاهای خوب برین❤️

مرسی عزیزم اما دوسه سال کارامون توهم گره افتاده بود تا مرز ورشکستگی رفتیم

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
چون ایران زندگی نمیکنم و راحت تره مسافرت خارجی رفتن، یه سری از کشورای اروپایی رو دیدم بلژیک و سوئد ...

چه عالی خوش به حالتون❤️ بهتون خوش بگذره همیشه❤️

انشالله اوضاعتون رو به سامان میره❤️

انشاءالله ❤️❤️❤️

2706