2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اره من و مامانم و خواهرم

ولی پدر نه

پدر اونم چون دلیل داره نمیره

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
2728
جسارتن به کدوم کشور❤️

چون ایران زندگی نمیکنم و راحت تره مسافرت خارجی رفتن، یه سری از کشورای اروپایی رو دیدم

بلژیک و سوئد و پرتغال و اسپانیاو ایتالیاو انگلیس و اسکاتلند و یونان و فرانسه رو فرصت داشتم که برم و از نزدیک ببینم  

اینستاگرام من: me_in_netherlands 
امضات💚صلوات

مرسی عزیزم❤️❤️❤️

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
2738
انشالله باهم دیگه کلی جاهای خوب برین❤️

مرسی عزیزم اما دوسه سال کارامون توهم گره افتاده بود تا مرز ورشکستگی رفتیم

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  
چون ایران زندگی نمیکنم و راحت تره مسافرت خارجی رفتن، یه سری از کشورای اروپایی رو دیدم بلژیک و سوئد ...

چه عالی خوش به حالتون❤️ بهتون خوش بگذره همیشه❤️

انشالله اوضاعتون رو به سامان میره❤️

انشاءالله ❤️❤️❤️

2706