2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اوایل کارشون خیلییییییی بد ، بعدش خیلییییییی خوب ، اواسط کار هم اگه خونه ها فروش نره ممکنه تا مدتی که خونه فروش بره خیلی سختی بکشن اگه از قبل براش برنامه و پس انداز در نظر نگرفته باشن

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! مود آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
2738
ینی از ۵ ۶ سال باشه تو این کار باشه خوبه وضعش؟

نمیدونم که بستگی داره کحا بسازه چندتا همزمان بساره

مالک باشه یا فقط سازنده

همه اینا موثر

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

وضعشون عالیه، همسایه ما بساز بفروشه فقط 30 واحد تو کوچه خودمون داره شاید بالای 300 تا خونه داره، البته من هروقت میبینمش فقط یه لباس تنشه یعنی از رو ظاهر نمیشه تشخیص داد، البته شغل اصلیش یه چیز دیگه اس

تو از ۶ ماه پیش هر روز این تاپیکو میزنی 😂 چه خواستگاریه که ۶ ماه هنوز جوابش ندادی

هرکی گفت مدرک تحصیلی مهم نیست، دانشگاه مهم نیست، سطح خانوادگی و فرهنگ مهم نیست محکم بزنید توی گوشش. جهان بینی آدم ها و شخصیتشون در خانواده و محل تحصیل و کار شکل میگیره! آینده ی آدم ها شخصیت آدم ها همیناستتحصیلات و لول خانوادگی فقط برای کسایی مهم نیست که ندارنشفقط کسایی میگن تحصیلات شعور نمیاره که تحصیلات ندارن تحصیلات با خودش جهان بینی و بینش و شعور میارهاگر میبینید که یکی تحصیلات داره و بیشعور هست به این دلیله که قبل تحصیلاتش خیلی بیشعورتررررر بوده و الان بیشعور هست
2706