2733
2739

من هشت ساله با این ادمم خیلی ادم کثیف و نامنظمیه مثلا هر خونه ای ک اجاره میشینیم همه جارو ب گند میکشه هی میرم میشورم تمیز میکنم مثه دسته گل باز ی هفته بعد همه جارو بهم میریزه وسایل ماشین میاره میریزه انقد از دستش خستم که فکرشم نمیکنید حالا بحثمون شده سر اینکه من قبل عید رفتم بالای راهرومون ی انباری هست مثه دسته گل وسایلو چیدم پله هارو شستم راهرو شستم موکت راهرو رو شستم هرروزم تمیز میکنم دو روزه همه جارو ریخته بهم ک ماشین میشورم حالا امروز نصاب ماهواره اومده خونه برق میزنه ولی تو راهرو جا نبود مرده راه بره همش چکمه و کت و ات اشغال اغا رو کنار میزد انقد نامرتب بود در انباری باز نمیشد

منم بدم از کسی که نامرتبه میاد

ایرانی اصیلم از نسل کوروش با افتخار لرم ....اسمش را بزار نژاد پرستی ولی من از کسایی که بدون فرهنگ و بدون شناسنامه میان ایران متنفرم و همه جوره مخالفشونم....کاش ورود به سایت کد ملی میخواست اونموقع خیلی ها که از وطنشون فرار کردن و نخواستن دفاع کنن ،دستشون از این سایت قطع بود ، مخاطب تمام جمله های بالا افراد بی فرهنگیه که وضع جامعه را بهم ریختن نه کسی دیگه...‌.اینجا عطر جوونیمون بو سیگاره ، اینجا آگهی فروش کلیه رو دیواره ، حاجی تا کی نشه ؟ تا کی بگیم قسمت بود؟ اینجا سر آرزوهامون اختلاف قیمت بود....،اینجا عبرت نداریم تاریخ هی تکرار میشه ...البته ایران هنوز قشنگیاشو داره مثل مردمش:)))......اگر همه مردم مثل روزهای اخر مدرسه متحد بودن الان وضع این نبود، البته فک کنم الانم اونایی که تا ۲۹ اسفند میرفتن ، هم یسریاشونن ریختن اینجا🗿😂.....راجع به امضام با من حرف نزن اگر قشنگ بود بگو قشنگ بود ، اگر بد بودم سکوت کن، یا مودبانه بگو ، ممنون 🙏🏻

حالا دعوا کردم رفتم دوباره انباریو تمیز کردم ات اشغالاشو ریختم پایین گفتم اینارو جمع کن ببرش اشغالی ببر انباری خونه بابات هر جا میبری من دیگ نمیخوام ببینم الانم داره جمع میکنه برم پله ها و راهرو رو بشورم بخاطر اشغال راه رفتن تو راهرو غیر ممکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731